2737
2739
عنوان

خانوم دوست همسرم جلوی همسرم بچه شیر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم قیافت😑😑

چی؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2731
فقط منم که فکر می کنم اشکالی نداره؟

منم باهات موافقم شوهرش نگا نکنه یعنی چی چشمش میخوره

ادم به چیزی اتفاقی چشمش بخوره تهش ۱ثانیس مهم نباشه خیلی وقتا یادشم نمی مونه ولی نگا کنه دقیق همش چشمش بخوره فرق داره داستان(خانما انگار عادت کردن به هم بتوپن تو ذهنشونم وعرشون و مردا بهترین باشن)

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
حتی مایی که دنبال آزادی هستیمم به این چیزا نمیگیم آزادی توروخدا الکی اسم آزادیو بد جلوه ندید🫤

اسمش چیه تهجر ؟

چی 

نماد چیه خصوصی بندازه بیرون

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2740

بنظرم وقتی شوهر خودت نیست ولی شوهر اون هستش ی شال بنداز رو سینش بگو فقط تو ممه نداریا همه دارن پس بپوشون اینا رو حالمون بهم خورد

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
میتونه روسری بندازه بالاخره یه جوری میشه بدون دیدن شیرداد

به این فکر کردم که چون پوست نوزاد خیلی لطیفه می تونه باعث بشه بچه اذیت بشه 

ولی انگار که اوکیه نمی دونم راستش من تا به حال بچه شیر ندادم

وای حالم بهم خورد خجالت بکشه زنه چند سالشه 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

اسی سایزت چنده؟اون خانم چنده

حس میکنم تو بزرگتر باشی شوهرت اصن اون براش مهم نی تو مجازی زیاد دیدم معیار پسراچیه😂🙂

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
خونه اتون هم میخوابه؟؟؟؟ چه زن شل و ولی  من جلوی برادرمم شال ميندازم یا میرم اتاق اینا شور آز ...

اینا بی فرهنگن نه دنبال آزادی یادمه قدیما زنای قدیمی و بی سواد جلو هر کسی مینداختن بیرون و شیر میدادن و جالبه حجاب سرشون کامل بود و بقیه قسمتای بدنشون پوشیده بود حتی اگر زنی ابرو بر میداشت یا آرایش میکرد بی حیا حسابش میکردن😐