2737
2739
عنوان

خانوم دوست همسرم جلوی همسرم بچه شیر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 3081 بازدید | 109 پست

خونه اتون هم میخوابه؟؟؟؟

چه زن شل و ولی 

من جلوی برادرمم شال ميندازم یا میرم اتاق اینا شور آزادی و درآوردن 🤢🤢🤢

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همسرت نی نیه ک از ذهنش بره؟؟؟ در این حد بچه ای واقعا؟؟؟ ک فکر میکنی چیزی از ذهن یک مرد میره؟؟؟؟؟&nbs ...

بازم قیافت😑😑

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
2740
خونه اتون هم میخوابه؟؟؟؟ چه زن شل و ولی  من جلوی برادرمم شال ميندازم یا میرم اتاق اینا شور آز ...

حتی مایی که دنبال آزادی هستیمم به این چیزا نمیگیم آزادی توروخدا الکی اسم آزادیو بد جلوه ندید🫤

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
فقط منم که فکر می کنم اشکالی نداره؟

اندام خصوصی اشکال نداره بیرون باشه جلوی دیگران؟؟؟؟؟

شرعش بخوره تو سر خودش

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

دیگه معاشرت نکنین 

بعدم الان دیگه همه جا مجازی و حقیقی ممکنه خواسته ناخواسته بعضی تصویرهادیده بشه خیلی حساس نباش که اذیت نشی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706