2733
2739
عنوان

اونایی که میگن زنی که خرج داره ارج داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4384 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی موافقم با این حرف 

من خودم الان نامزدم و خیلی  ولخرجم و اهل به خودم رسیدن و خرید و کارای لوکسم 

و نامزدم رو طوری انتخاب کردم که تو اینده به فکر قناعت و اینا نباشم چون واقعا نمیتونم 

و دلیلی نداره منی که نمیتونم خرجامو کنترل کنم با کسی ازدواج کنم که شرایط معمولی داره و اینطوری جفتمون اذیت میشیم 

2731
2740
وضع مالی مرد خوبه باید خرج زن کنه و زنو تامین کنه دیگه اسی متوجه نشدم منظورتو 

در هر صورت زن باید یکسری خرج هایی داشته باشه چیزهایی که نشون بده این زن برا خودش ارزش قائله

خیلیا شوهرشون داره ولی دلشون نمیاد خرج کنن

خواهرمن همینه طوری میگرده که دیگه یه بار وسط عروسی تو تالار خالم بهش گفت مگه شوهرت کم داره با این وضع میگردی من جای اون بودم آدم میشدم ولی خواهرم نه 😐😐😐شوهرش املاکی داره انقدر داره ولی عید ناله میکرد از نداری یه شهرک خونه و زمین داره میگه پول نداریم 😐😐😐

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔
خیلیا شوهرشون داره ولی دلشون نمیاد خرج کنن

من یچیزیو واقعا فهمیدم و دیدم

اونم اینه که مردا مثل زنا نیستن چیزای ریز رو تحلیل کنن تقصیرشون نیست بخاطر بدیشون نبست کلا مدلشون اینجوره

و وقتی از اول مرده بخواد چیزی بخره زنه هی بگه نه نمیخوام بخواد پول بده زنه بگه نمیخوام بخواد کاری کنه زنه بگه نمیخوام

زنه بخاطر اون غروری که داره یا شاید مثلا ناز کنه میگه نمیخوام ولی انتظار داره طرف انجام بده اما مردا قدرت تحلیل اینو ندارن چون خودشون رکن فکر میکنن طرف واقعا نمیخواد و کم کم به این باور میرسه که اوکی زنه واقعا خرج نداره نمیخواد خوشش نمیاد نه از بدجنسی نه کلا این براش جا میوفته

برای همین میگن وقتی میخواد کاری انجام بده چیزی بخره نه نیار بزار کارشو کنه که براش جا بیوفته تو هم هستی اما اگر معذبی بعدش براش کادو بحر جبران شه

اما اینو جا ننداز براش که چیزی نمیخوای بنظرم این مشکل از رفتار خانماس نه مردا