2733
2734
عنوان

با دیدن خونه زندگی دوس پسرم شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 66 پست
چجوری بودن مگه اسی ؟

خیلی فاصله طبقاتی داریم محله زندگیمون خونه زندگی ماشین و...همه چیز و این فاصله هه خیلی زیاده در حدی نیس که به چشم نیاد شاید گفتنش خوب نباشه اما پله هاشون حتی فرش نداشت یا کلا حتی ی دست مبل نداشتن 

با دیدنش ناراحت شدم ی جورایی دلم سوخت آخه حتی فکرشم نمیکردم اونقدر پایین باشن

خیلی فاصله طبقاتی داریم محله زندگیمون خونه زندگی ماشین و...همه چیز و این فاصله هه خیلی زیاده در حدی ...

الان چشماتو باز کم ک بعد ازدواج باید چشماتو ببندی و سکوت کنی 

اینم درنظر اختلاف طبقاتی اختلاف فرهنگی بعدا ممکنه برات تو فامیل منجر به حرف و حدیث بشه 

شاید گفتنش خیلیا رو ناراحت کنه ولی شاید خجالت بکشی تو جمع فامیل خودتون خصوصا عروسی تون یا مناسبت ها

بعد به همسرت سرکوفت بزنی ولی شما همه اینارو از قبل دیدی 

پس خوب فکراتو بکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمنم از لحاظ اقتصادی خانوادش ضعیف تر هستن ولی بابام همین موضوع رو بزرگ کرد نه جهیزیه درست و حسابی  داد نه هیچی 

ولی شوهرم مرد خوبیه دوسش دارم اما گاهی دلم می گیره دوستام و فامیل رو ک میبینم گاهی ناراحت میشم هر چند شوهرم خیلی زحمت کشیده خونه ماشین و ... الان وضعمون خوبه اما اون اوایل خیلی سختی کشیدم خیلی ،متلک های فامیل و آشنا و اذیت های بابام

2731
دوبلکس بود پله ای که تو خونه هست فرش نمیندازن؟

والا من خونه دوبلکسو فقط تو این فیلما دیدم نه والا فرش نمیندازن.البته اونا خونه پولدارین و ازون بزرگا.خونه اینا دوبلکس فقیری بوده مثل اینکه .چطوریه این؟😅

خیلی فاصله طبقاتی داریم محله زندگیمون خونه زندگی ماشین و...همه چیز و این فاصله هه خیلی زیاده در حدی ...

اسی یدوستی دارم خیلی زندگیشون بد بود خارج تهران زندگی میکردن من اینو سره کار اشنا شدم ،ولی خیلی خیلی خوشگل بود اما فقیر ،یپسره از بالاشهر تهران عاشقش شد ولی مادر پسره از این افاده اییا عملی همه جاش عملی و ژل و تزریق گفت من نمیامخواستگاری ،بابای پسره براشون فرش و مبل بوفه گرفت حتی پول پذیرایی شب خواستگاری چند نفرو گرفت میز چیدن میوه ارایی و گل ارایی ولی مادر پسر اصلا نمیدونست الان ازدواج کردن خونش الهیه س ماشین زیر پاشم بنز، برعکس چیزی که تو میگی دیدم اینطور بود،تو مسیر محل کارمون که میرفت خونه این پسر ه کنار خیابون سوارش میکنه با همون ماشین بنز