2737
2739
عنوان

با دیدن خونه زندگی دوس پسرم شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اره فقط میترسم پدرم مخالفت کنه

اگه خوبه یاعلی

منم خیلی مخالف بودن چون شوهرم وضع مالیش 

پاین تراز ما بود عاشق شدیم دیگه

۱۰ ماهه عقد کردیم همه مخالف بودن ولی همون همه

دارن میبنن چقدر پسر خوبیه کل فامیل تعریف همسرم میکنن

درکنار همسرم داریم پیشرفت میکنیم ماشین پژو خریدیم

الانم داریم تمر کز میزاریم خونه بخریم

خیلیییی عالی انقد تحویلم گرفتن کلا مامانش هر دو سه روز ی بار زنگ میزنه حال مو میپرسه خیلی مهربونه

پس الا خونه و زندگیشونو دیدی با دید بهتر میتونی تصمیم بگیری ک باهاش ازدواج کنی یا نه

پدرتم ک اگ مخالفت کنه اندازه خودش حق داره

مگر اینکه اینقدر کش مکش بشه چهار نفر باهاش صحبت کنن تا بلخره بزاره با اون شخص ازدواج کنی 

بنظرت چون شما وضتون بهتره باهات خوب نیست ؟یعنی میخوام بگم اگه دختری بودی که پایینتر از خودشون بودی بازم انقدر خودشو خوب نشون میداد اسی ؟تورو خدا دخترا خیلی مراقب باشید 

کلا خونشون کوچیک و قدیمی 

ببین شما حالا زودتر دیدی ،ولی من بعد از عقد این اتفاق افتاد،حتی مبل هم نداشتن،یه لحظه همونجا ته دلم خالی شد،اما دوستم بهم گفت ببین تو نباید روی زندگی پدر مادرش قضاوت کنی،تو باید روی قول و قرار های خود شوهرت حساب باز کنی

الان بعد از هفت سال ذره ای پشیمون نیستم،خونه مون تو محله خوب هست،خونه زندگی مون وسیله هایی که شوهرم برای خونه میخره همیشه همونجور که پسند من هست،حتی سعی میکنم باکیفیت تر از اون چیزی که من می‌خوام بخره،دست و دل باز هست و ...خلاصه نگران نشو،رو خودش زوم کن،نه زندگی پدر مادرش

میگم شاید ناراحت بشه 

نبابا چیو بگی 

میخای از فردا هرچی پس انداز داره خرج خونه پدریش کنه

هر کی صلاح زندگیشو بهتر میدونه 

تو خونه خودت و شوهرت برات مهم باشه 

غیر از نامزدی خانوادت ک نمیخام برن خونه بابای پسره بعد عروسی روابط خانواده پسر و دختر قط میشه 

البته ما اینجوری نیستیم خانواده شوهرم اهل رفتو آمد نیستن منم ب مامانم گفتم کلا کات کنه 

2706