2733
2739

فقط یه خواهرش مارو پاگشا دعوت کرد عقدیم چند ماه 

بعد همین جاریم که شوهرم میگه بریم خونشون قبلا می‌گفت تا پاگشا نکردن نرو برا خودت ارزش قائل شو😐الان شوهرم میگه بریم خونشون من چی بگم خبر هم ندارم با جاریم چت میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین حرف جاریتو بهش بگو و اصلاااا  قبول نکنک ونرو

اره همینو بهش بگو .

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2728
با جاریت چت می‌کنی تا حالا دعوت مکرده؟

اون خودش میاد تو پی ویم 

بعد به من می‌گفت ببخشید دعوت نکردم میخواستم اول خواهراش دعوت کنن که یاد بگیرن اول بزرگ تر دعوت می‌کنه 

2740
نه عزیزم حساس نشو برو مهمونی من که فقط دلم میخواد شوهرم بگه بریم جایی با سر میرم

وقتی خود جاریم اینجوری گفته انقد قمپز درمیکنه به خواهر شوهرا میگه اینجوری 

مگه تو بچه جاریتی که اون تربیتت کنه بگه چکار کن چکار نکن هی بخوای سر این چیزا حرص بخوری پیر میشی اتفاقا برو دوست داشتیم بگو من احترام به بزرگتر برام واجبه برای ادای احترام به برادر شوهرم خدمت رسیدم انتظار نداشتم دعوت کنین به برادر شوهرت اینو بگو بعدم توصییم بهت اینه اصلاااا با جاری صمیمی نشو جلو روت خوبه بعدا اتو ازت میگیره از دماعت درمیاره 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا