2733
2739
عنوان

هر کی در مورد گل و گیاه می‌دونه دو دقیقه کمکم کنه 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 33 پست
عزیزم بجای اینکه عکس رو بذاری اینجا با لنز گوگل عکس گل هات رو بنداز مشخصات کاملش برات بالا میاد  ...

اول اون کارو کردم که اسمشون رو بدونم بعد سرچ کنم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم تا از یه گل ده تا اسم داشتم منم چون خوب نمیشناسم گلا رو تشخیص نمیدم ولی آخرش نفهمیدم دقیقا اسم اینا چین

نمی‌دونم چی بنویسم 🤦😂 بزار فکر کنم. در حال نوشتن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین عکسارو ببر گلخونه نشون بده هم یچیزی بگیر ک تقویت شن هم نوعشون و طرز مراقبتشونو بپرس

خیلی ممنون باید همین کارو کنم

2731

سومین گل قاشقی هست نور ملایم نیاز داره 

همه گل هات کم آبی آب زیاد بدی می گندن 

براشون کود بخر بده خاکشونم عوض کن درست میشن 

این قاشقی رو شاخه اضافه هاشو بچین جون بگیره

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
دومی آگاوه درسته.... آخریش هم نخل سیکاس... همشون آب کم و نور زیاد

عزیزم‌گل انتوریوم چی؟من خریدم از وقتی اوردم خونه گلهاش دونه دونه زرد و خشک میشه

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه

کاکتوس

اگاوه ما بهش میگیم کاکتوس زبون مادرشوهر😐

سومی فک کنم مرجان باشه

چهارمی سیکاس

سیکاس و اگاوه بهتره تو حیاط روی زمین کاشته بشه

نور افتاب مستقیم میخان و خاکشون اگه خوب نیست عوض کن. کود بخر براشون هفته ای یبار اب میخان ولی هوا داره گرم میشه بهتره هر ق روز اب بدی بهشون ولی ن زیاد. تابستون بهتره شب اب بدی چون خاک و ریشه خنک هستن روز افتاب میزنه خاک داغ میشه اب بدی ریشه میسوزه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2740
سومین گل قاشقی هست نور ملایم نیاز داره  همه گل هات کم آبی آب زیاد بدی می گندن  براشون کو ...

سیکاس هم کم آب و کم نور

عزیزم‌گل انتوریوم چی؟من

خریدم از وقتی اوردم خونه گلهاش دونه دونه زرد و خشک میشه

انتوریوم نور غیر مستقیم میخواد خیلی آفتاب روش نباشه

سطح خاک خشک شد بهش آب بده... ریزش برگ ممکنه از آبیاری زیاد باشه.رطوبت دوستم هست... تو زیر گلدانی سنگریزه بریز آبش کن... تا یه نمی بهش برسونه

کاکتوس اگاوه ما بهش میگیم کاکتوس زبون مادرشوهر😐 سومی فک کنم مرجان باشه چهارمی سیکاس سیکاس و اگا ...

ما الان تو بالکنه و خیلی هم گروه آفتاب مستقیم هم روشن میاد بزارم تو پذیرایی نو پشت شیشه خوبه

سیکاس هم کم آب و کم نور

جاش گرم باشه و روش آب اسپری کن هر روز ، هروقت به اندازه یه بند انگشت خاکش خشک بود آبیاری کن 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
انتوریوم نور غیر مستقیم میخواد خیلی آفتاب روش نباشه سطح خاک خشک شد بهش آب بده... ریزش برگ ممکنه از ...

ممنون عزیزم حتما اینکارو کنم خوب میشه،؟

گل سرخ برگه هم گرفتم ریزش برگ‌داره اما برگ تازه هم داره درمیاره مشکلی نیست؟

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه
انتوریوم نور غیر مستقیم میخواد خیلی آفتاب روش نباشه سطح خاک خشک شد بهش آب بده... ریزش برگ ممکنه از ...

عزیزم الان من گلام همش تو بالکنه و آفتاب هم هست بیارمشون تو پزیرابی اینا هم از پشت شیشه آفتاب میاد

2706