2737
2739
عنوان

منو عاشق کرد و رو هوا ول کرد

358 بازدید | 26 پست

پنج ماه پیش پیش یه دکتری میرفتم جوری بود که باید متناوب ویزیت میشدم یعنی زیاد میرفتم پیشش..همه خیلی تعریفش میکردن چه اخلاقی چه تبحر...واقعا خیلی متواضع و خاکی بود..سنی هم نداشت به اون صورت...از همون اول که منو دید نظرش جلب شده بود ..ولی سعی میکرد نادیدم بگیره ..مثلا اصلا نگام نمیکرد یا زود از اتاق بیرونم میکرد ..ولی از جلسات بعدی علنا بهم میگفت ازت خوشم میاد و خلاصه بگم هرررررررررکاری از دستش برمیومد انجام میداد تا نظرمو جلب بکنه مثلا یکی از فامیلامو که برده بودم برا درمان ازش پول نگرفت!!! خیلی تعجب کرده بود فامیلمون!!!!! اونموقع تازه از نامزدم (عقدی)داشتم جدا میشدم و اون میدونست و هر بار میرفتم میگفت تموم شد؟؟؟ اصلا یادش نمیرفت ..شماره شخصیشم بهم داده بود ..از مریضای دیگه پرسیدم دیدم به اونا نداده اصلا ..ولی خب هیچ وقت پیام نمیداد هر از گاهی من میدادم ج میداد..آخرین بار دیگه طاقت نیاوردم ابراز علاقه کردم اونم گفت منم همین حسو دارم ..ولی چیزی که برام عجیب بود برگشت گفت نمیتونم  رابطه داشته باشم ترجیهم تنهاییه و اصلا وقت ندارم البته اینو قبلا هم اشاره کرده بود ولی من جدی نگرفته بودم !!!!!!

الان دوماهه پیشش نرفتم و دیگه هیچ پیامی ندادیم..ولی یه ماه دیگه باید برم ...توی این دوماه جون کندم واقعا ..قشنگ مطمئن که شد آلودش شدم اینجوری کرد..خیلی خودمو کنترل میکنم دیگه پیام ندم ..(توی عشق غرور برام مهم نیس )

نظرتون چیه؟ چرا اینجوریه؟پیام ندم دیگه؟ممکنه بعدا بخواد رابطه شروع کنه؟

(خداییش منم هیچی کم ندارم یه جورایی همکارم هستیم)

دنبال اینه عاشق و وابستش بشی که راحت سواستفاده کنه، در واقع حتی خودت چون خیلی عاشقی تمایل نشون بدی.

ازدواجی در کار نخواهد بود.

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نفرستی بهتره، با اهنگ مگه کسی ؟؟؟ دوس داشتن دل میخواد نه دلیل .. گاهی ادما تو سن ها ی مختلف ضد و نقیض دارن نمیدونم چند سالشه ولی تو سن های بیشتر و مجرد خیلی بیشتره.. ب هر حال دلایل دیگه هم میتونه باشه بدون قضاوت ولی در کل اهنگ فرستادن الان معنی نداره وقتی واکنش های قبلیش ساده بوده، اون باید واست بفرسته 

خب پس دیگه از فکرش بیا بیرون و دکترت رو عوض کن .

اصلا ته این رابطه بن بسته با چیزی ک گفتی

خودتو درگیرش نکن اصلا 

کلا بذار ازت بی‌خبر باشه ببین سراغتو میگیره ؟ 

اگ نگرفت ک خودتو سر کار نذار عزیزم الکی

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740
دلم می‌خواد یه آهنگ براش بفرستم

😑😑😑

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
دنبال اینه عاشق و وابستش بشی که راحت سواستفاده کنه، در واقع حتی خودت چون خیلی عاشقی تمایل نشون بدی. ...

یعنی ممکنه بعدها پیشنهاد بده یا منتظره خودم این کارو کنم؟(هرچند نمیزارم ازم سواستفاده بکنه )

نفرستی بهتره، با اهنگ مگه کسی ؟؟؟ دوس داشتن دل میخواد نه دلیل .. گاهی ادما تو سن ها ی مختلف ضد و نقی ...

۴۵ سالشه ولی خب اصلا بهش نمیاد خیییلی خوب مونده..یه بارم خودش گفت چون سنم رفته بالا خیلی سختمه کسیو وارد زندگیم کنم من عادت کردم شب که میرم خونه همه جا نیمه تاریک و سکوت مطلق باشه موسیقی ملایم گوش بدم و قهوه بخورم

اخه نمیدونی چقد کار کرد روم..خیلی نامردیه....یه جورایی با احساسم بازی شد ..

اینجور آدما تو جامعه زیادن عزیزم بیسواد و تحصیلکرده هم نداره

باهمه هم نمیشه درگیر شد 

بهترین کار فاصله گرفتن و مشغول کردن خودته تا فراموشش،کنی و ادیت نشی 

خیلی از،دکترا رو دیدم عوضی بودن حواست باشه