2737
2734

اومدم مرکز بهداشت بیرون شهر اینجا اغلب وضع مالی خوبی ندارن...

من رفتارم بد تیست باهاشون رفتارم عادی و خوبه ولی دیدم از بالا به پایینه...مثلا هی لباساشونو نگاه میکنم یا مثلا سطح اطلاعاتشون که کمه یا مثلا لهجه اشون... زل نمیزنماااا ولی خب یه جورایی برام حالبه...

چیزی نشون نمیدم ولی تو ذهنم نکاه از بالا به پایینه انگار😒

خاک تو سرم ذهنم مغروره انگار😒دوس دارم خاکی باشم چیکار کنم؟؟

بازم بگم رفتارم خاکی و مهربانانه اس مشکل از ذهن مریضمه دوس ندارم تو ذهنمم اینطور باشم 

طبیعیه این ذهن؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی نگاهت از بالا به پایینه؟!

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
2731
دنیا یادت میده خاکی بودنو 

سوس ماس پلیززززززززززز

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
یعنی چی نگاهت از بالا به پایینه؟!

یعنی خودشو بالاتر از اونا میبینه

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2740

شاید نگاه از بالا ب پایین نیست

مغزت داره تفاوت‌ها رو برانداز میکنه

فکر کنم طبیعی باشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

من تقريبا اينجوريم. خودمو واسه كسي نميگيرم ولي رفتاراشونو كه ميبينم باخودم مقايسه ميكنم

بنظرم تا موقعي كه رفتاري از خودت بروز ندادي عيبي نداره. همه ادما يكم مغرور هستن. اين رفتار شما هم ناشي از غرور طبيعيه

منم خيلي خاكي ام. كسي ازم رفتار بد نميبينه

🫠
یعنی خودشو بالاتر از اونا میبینه

اها فهمیدم 

2706