2733
2734
عنوان

چطوری پول بدم که عزت نفسش زیرسوال نره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 30 پست
به نظر من خودتو تابلو نکن چون ممکنه توقع ایجاد بشه  ولی مدیر که بیاد وسط و از زبان مدیر بگید ت ...

اخه خانمه از اینکه بچه اش یهو جلو من لو داد که پول ندارن هم ناراحت شد، حس میکنم خوشش نمیاد مدیر و کادر مدرسه هم مطلع بشن

خب من میگم شاید کلا واریز نکنه چون تاج و عکس اختیاریه، گغتم تا مهلت تموم نشده خودم جاش بدم

بده دیگه بعدش که تاج و عکس بهش دادید توضیح بدید هدیه از طرف مدیر به بعضی از بچه های با این شرایط بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما اصلا چیکار داری به بقیه بگید اگه از طریق فضای مجازیه مدیر بره پی وی شما پرداخت نکنید 

چرا من پرداخت نکنم؟ اخه گفتم شایذ خوشش نیاد مدیر و کادر مدرسه متوجه بشن

روز جشن که بهش تاج دادین و عکس گرفتین بگین از قبل برای کل بچه ها تهیه شده بوده 

و زیاد بوده، اشکال نداره شما هر وقت تونستین هزینشو بدین 

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی🌼
2731
اخه خانمه از اینکه بچه اش یهو جلو من لو داد که پول ندارن هم ناراحت شد، حس میکنم خوشش نمیاد مدیر و کا ...

معمولا مدیرا در جریانن چون کمک به مدرسه و هزینه های عمومی مدرسه بالاس مادرا میان این شرایط توضیح میدن

بده دیگه بعدش که تاج و عکس بهش دادید توضیح بدید هدیه از طرف مدیر به بعضی از بچه های با این شرایط بود ...

نمیدونم حس میکنم اینجوری ناراحت بشه، چون فک میکنم دوست نداره مذیر متوجه شزایطش بشه

2738
خب هزینه عکس چطور، عکاسم میاد مذرسع

چی بگم، حق دارین سخته خدایی، منم نمیتونم تو این جور مسائل ریسک کنم 

با مدیر مدرسه صحبت کنید شاید راه کاری داشته باشن 

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی🌼
چرا من پرداخت نکنم؟ اخه گفتم شایذ خوشش نیاد مدیر و کادر مدرسه متوجه بشن

خب میگم یعنی شلوغش نکنید به مدیر بگید من میدم هزینه شو دیگه اونا پرداخت نکنن ، دو حالت داره یا اصلا پرداخت نمیکنه که روز جشن یه عکس میگیره و با تاج برمیگرده یا مامانه میاد پرداخت کنه مدیر بگه نه شما ندید ، اون بنده خدا انقدر گرفتاری داره که از خداشم هست 

به نظر من خودتو تابلو نکن چون ممکنه توقع ایجاد بشه  ولی مدیر که بیاد وسط و از زبان مدیر بگید ت ...

دقیقا

چند ماه پیش هم یه معلمی تاپیک زده بود مثل استارتر چند بار کمک مالی کرده بود ب یکی از دانش آموزان و توقعات مادر دانش‌آموز خیلی بالا رفته بود و فک میکرد کلهزینه های مدرسه ی این بچه رو باید معلم و مدرسه بدن

خلاصه تحقیق جدی لازمه در این مورد 

اگه پول ندارن خوراکی براش بخرن حداقل لقمه خونگی با نون یا سیب براش بذاره اونی که بچه رو گشنه می‌فر ...

براش خیار و هویج خورد کرده بود تو ظرف گذاشته بود، ظاهرا تو خونه مادربزرگش چیزی نداشتن فقط اینو گذاشته بود براش، مادرشم پول نداشته براش خوراکی بخره.و اینکه اصلا چیزی به من نگفتن خودم متوجه شدم