2737
2739
عنوان

دارم دیونه میشم❤️‍🩹

316 بازدید | 20 پست

در طول روز هرکاری میکنم ولی کل روز نمیتونم بیشتر از ۲ ۳ساعت بخوابم

الانم از ساعت ۵ بیدارم سرم داره میترکه حالت...دارم

تاپیک های قبلیم دلیل حال خرابم نوشتم 

بنظرتون قرص خواب بخورم از امشب؟؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

نمیدونم برو آزمایش بده دکتر برو سر خود دارو نخور 

تیروئید نداری؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
نمیدونم برو آزمایش بده دکتر برو سر خود دارو نخور  تیروئید نداری؟

نه عزیزم

همش بخاطر غم و بدبختیه 

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر خودت باش قطعا فکری ذهنتو درکیرکرده که آرامش خواب روازتون گرفته اون فکرو از ذهنت بیرون کن اگه مش ...

اون مشکل حل نمیشه لااقل الان

منم امتحانای دانشگاه شروع شده اصلا با این وضع نمیتونم😭❤️‍🩹

قرص تنظیم خواب بخور

اسمش چیه

2738

قرص بخوري بدتر ميشي

پياده روي كن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بزن شبکه ۳ 😃 قرص خواب خواهشن نخور ! تجربه بدی داشتم افرین دخترم نکن عهههه نخوریااااا😡😄 ب مرور ...

میدونم ولی امتحانای دانشگاه شروع شده با این وضع نمیتونم بخونم چاره ای ندارم 

قرص بخوري بدتر ميشي پياده روي كن

بگم روزی چندساعت اینکار میکنم باور میکنی فرقی نداره خواب ندارم

میدونم ولی امتحانای دانشگاه شروع شده با این وضع نمیتونم بخونم چاره ای ندارم 

اول باید فکرو خیال رو دور کنی و تمام حاشیه ها رو ( چه عشقی چه روحی، و شب ب هیچ وجه با گوشی ور نری مخصوصا نورش و در حالت هواپیما بذاری، ظهر اصلا نخواب .. اینارو رعایت کن شرط اولشه ...استرست رو کم کن