2737
2739
عنوان

شوهرم بلاخره باور کرد 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 57 پست

خدارو شکر اسی..

منم شش ماه بود معده درد داشتم و دارو میخوردم،

روزهامو گرفتم، بعد ماه رمضون داروهام قطع کردم و الحمدلله حالم خیلی عالی شد.

همه اینها معجزه خدا و روزه می‌دونم .

همه چی دین از روی حکمت و دانایی خداست 

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا اصلا بعضیا تو این سایت با یه اعتماد به نفسی نظر میدن انگار از اسمون وحی شده بهشون و فقط عقیده ...

اره دیگه 

آدم حرصی میشه از دست اینا

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
خدارو شکر اسی.. منم شش ماه بود معده درد داشتم و دارو میخوردم، روزهامو گرفتم، بعد ماه رمضون دارو ...

شوهر من دو ساله معده درد داره دکترم نمیاد بریم هی میگه استرسه و .. فقط ماه رمضان روزه میگیره معدش اصلا یه کوچولو هم اذیت نمیکنه میگه کاش همه سال ماه رمضان باشه😁 امسال ماه مبارک حتی شدیدترین استرس ها و بدترین روزا رو گذروندیم ولی اصلااااا اذیت نشد

البته که باید از نظر پزشکی بررسی کنه برای باقی روزها ولی واقعا روزه نمیدونم چه خاصیتی داره قربون خدا بشم

2731
حالا اون ایمانش فویتر شده توچیکار داری گمراه کنی خدا گفته روزه مگه شما احکام تعیین می کنید  ...

مودب باشید 

من به کسی توهین نکردم

وکسی رو گمراه رو نکردم

اگر به نظرتون اقتدا نکردن به دانشمندان خارجی در اعمال اسلامی یعنی گمراه کردن خب حرفی ندارم

ولی معتقدم دین خودش بیانگر خودشه و کافیه  لازم نیست برای دفاع ازش از همون غرب و شرقی مایهبذاریم که میگیم دشمن هستن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
این خانم چند ساله من تو نی نی سایت میشناسم متاسفانهبه شدت خودشونو قبول دارن و همیشه تو مسائل دینی یک ...

به نظرم شما کمی روی ارامش خودتون وقت بذارید تا از کامنت بقیه دل درد نگیرید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
این دوست فرانسویمون نظریه راجع به مشکلات معده و سردرد و چشم درد و فشار خون و غیره نداشتن و فقط راجع ...

عزیزم یک جراح اول باید تخصص داخلی بگیره بعد بره فوق تخصص مثلا کبد بگیره پس قطعا به اندازه کافی اطلاعات داره

بندیک یک دانشمند فیزیولوژیست هست که تایید کرده مشکلات گوارشی و ... با روزه قابل درمان هستن

اوتو بخنگر به ۶ زبان زنده دنیا در مورد روزه کتاب نوشت و خیلی هم استقبال شد ازش

اساتید دانشگاه هاروارد هم تاییدش کردن

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2740
خدارو شکر اسی.. منم شش ماه بود معده درد داشتم و دارو میخوردم، روزهامو گرفتم، بعد ماه رمضون دارو ...

قبول باشه عزیزدلم التماس دعا 😍❤️ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
حرف من اینه پرهیز برای خیلی بیماری ها خوبه ولی روزه نیست روزه ظاهرش اب و غذا نخوردنه  ولی ای ...

عزیزم اعمال عبادی در حد رژیم غذایی نیستن ولی از لحاظ علمی اثبات شده هستن 

بله واقعا همینه آلن مویل و اوتو بخنگر و دانشمند های دیگه حتی تعیین کردن که مدت انجام این کار باید بین ۲۹ تا ۳۱ روز باشه یعنی دقیقا همین زمانی که ما روزه میگیریم و دقیقا تعیین کردن هیچ ماده ای نباید به بدن برسه حتی آب ، حتی دارو و حتی گرد و غبار 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله نیت رو خوب گفتید  من ندیدم این دانشمندان از نیت بگن یا حداقل خودشون مسلمان بشن

عزیزم یکیشون اومد مسلمان ها رو مسخره کنه و برای ضایع کردن ما ۳ سال روی قرآن تمرکز کرد تا به قول خودش یه سوتی ازش بگیره در آخر مسلمان شد و همین الآنم زنده ست 

یکی از اساتید دانشگاه شیکاگو مسلمان شد و قرار گذاشت با یه استاد دانشگاه شهید بهشتی مصاحبه داشته باشه و بگه به چه یافته هایی رسیده ولی بهش اخطار اخراج دادن و معذرت خواهی کرد و گفت نمیتونم مصاحبه داشته باشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اعمال عبادی در حد رژیم غذایی نیستن ولی از لحاظ علمی اثبات شده هستن  بله واقعا همینه آلن ...

بله من ابدا مخالف منافع روزه و حکمت اعمال دینی مخالفت یا نقدی ندارم

منظورم اینه که دین به خودی خود جامع و مانع هست

واقعا ایا نیاز به تایید دانشمندانی داریم ؟

چیزی که اونا میگن رژیم هست

و پایین ترین سطح روزه همین غذا و اب نخوردنه

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

عزیزم یکیشون اومد مسلمان ها رو مسخره کنه و برای ضایع کردن ما ۳ سال روی قرآن تمرکز کرد تا به قول خودش ...

من کسانی که با تحقیق چیزی رو انتخاب میکنم خیلی میپسندم و دقیقا منطورم همین بود

اونی که تحقیق میکنه بعد اون طریقت رو انتخاب میکنه دید جامع داره

کبد چرب از همه راحت‌تر حجامت و سریعتر من دوبار حجامت کردم از گرید ۳ اومد یک اما دوباره باید برم چندس ...

عزیزم همسر من حجامت هم انجام داد نتیجه نگرفتیم 

فوق تخصص گوارش و کبد می‌گفت متاسفانه همه دستور و حتی دارو ها توی این مورد روی همه بدن ها جواب نمیده 

و هرکسی بدنش مقاومت خاصی توی آنزیم های کبدی و ... نشون میده ولی این دستور کلی واسه همه قابل استفاده ست که با روزه به درمانش کمک میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کسانی که با تحقیق چیزی رو انتخاب میکنم خیلی میپسندم و دقیقا منطورم همین بود اونی که تحقیق میکنه ...

درسته عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40