2733
2734
عنوان

شوهرم بلاخره باور کرد 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 57 پست
بله من ابدا مخالف منافع روزه و حکمت اعمال دینی مخالفت یا نقدی ندارم منظورم اینه که دین به خودی خود ...

بله متوجه شدم گلم 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
مودب باشید  من به کسی توهین نکردم وکسی رو گمراه رو نکردم اگر به نظرتون اقتدا نکردن به دانشمن ...

خب چرا دیگه چرا با دین مردم بازی می کنید مگه شما عالم دین هستید نظر می دهید ک شوهر این خانم روزه نگرفته رژیم گرفته

کدوم رژیم اینه ک از اذان صبح تا اذان معرب چیزی نخوری بعد همه چیز بخوری؟

خیلی نکته ها در قزآن گفته شده ک الان دانشمندان خارجی تو علم کشف کردن و این خودش سندیه برای کسایی ک میگن دین خرافاته و با علم منافات داره 

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا دیگه چرا با دین مردم بازی می کنید مگه شما عالم دین هستید نظر می دهید ک شوهر این خانم روزه نگر ...

من کی گفتم شوهر این خانم روزه نگرفته

من گفتم چیزی که اون دانشمندان میگن روزه نیست

شما قصدتون دعواست 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
عزیزم همسر من حجامت هم انجام داد نتیجه نگرفتیم  فوق تخصص گوارش و کبد می‌گفت متاسفانه همه دستور ...

عزیز دل حجامت به ندرت جایی درست انجام میدن من تکثر جاها کخ رفتم بد انجام دادو مجدد مجبورشدم فرداش همون ناحیه رو انجام بدم طرز صحیح حجامت خیلی مهمه وگرنه بیشتر ایجاد عارضه میکنه حداقل ۱۰۰ تیغ محل حجامت باید بخوره و بعد از حمایت به شدت دراون ناحیه حس سبکی ایجاد بشه ‌ حداقل نصف استکان باید خون خارج بشه و اونومحل کبود نشه اگر این کار درست انجام نشه نه تنها نفعی نداره بلکه فقط بیقراری شدید و به هم ریختگی روحی ایجاد میکنه برای کبد چرب چهار محل باید حجامت به همین روش که گفتم بشه یکی محل حجامت عام در کتفین یکی دوطرف ستون فقرات در محل کلیه ها ومحل کبد از پشت که خودشون واردن کبد و کلیه به هم مربوط و دوبار باید این چهارمحال حجامت باشه به روش درست اونی که برای همسر شما انجام داده احتمالا بیشتر از ۲۰ تا تیغ نزده حتی تو اینکارو کم کاری هست و درست انجام نمیدن اکثریت متاسفانه ازشون بخواین میگن نه همینقدر میزنیم اینجور افراد کلت باید جلوی کارشون گرفته بشه تازمانی که درست انجام بدن کدپم شهر هستید بگم کجا برن تا درست انجام بشه براشون

2731
عزیز دل حجامت به ندرت جایی درست انجام میدن من تکثر جاها کخ رفتم بد انجام دادو مجدد مجبورشدم فرداش هم ...

عزیزم عموی شوهرم انجام داد واسش پزشک هست 

خیلیا پیشش انجام دادن و واسه غلظت خون و ... نتیجه گرفتن ولی روی شوهر من جواب نداد که یه فوق تخصص گوارش می‌گفت بعضی از درمان ها واسه همه جواب نمی‌ده حتی میگفت بعضی از دارو ها روی بعضی ها اصلا اثر نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
عزیزم عموی شوهرم انجام داد واسش پزشک هست  خیلیا پیشش انجام دادن و واسه غلظت خون و ... نتیجه گر ...

من با اطمینان میگم درست انجام نشده براشون حتما ۴ محل باید انجام بشه کدوم شهرید بگم کجا بريد 

من کی گفتم شوهر این خانم روزه نگرفته من گفتم چیزی که اون دانشمندان میگن روزه نیست شما قصدتون دعواس ...

بله شاید من اشتباه متوجه شدم منظور شما را 

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2740
من با اطمینان میگم درست انجام نشده براشون حتما ۴ محل باید انجام بشه کدوم شهرید بگم کجا بريد 

تهرانیم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهرانیم عزیزم

برید پیش دکتر روازاده یا شاگردان آیت الله تبریزیان اونجا براتون حجامت انجام بدن دکترروازاده تهران برید بهتره حتما قبلش بپرسید چند تا تیغ میزنن و بگید هرمحل کمتر از ۱۰۰ تیغ نزنن اگر قبول کردن برید دوبار انجام بدن درست این ۴ محلو کبد چربشون درمان میشه حتما هم ۳بار باید خونگیری بشه هر محل نه دوبار اینهم‌مهمه البته نه به اندازه تعداد تیغی که باید بخوره

برید پیش دکتر روازاده یا شاگردان آیت الله تبریزیان اونجا براتون حجامت انجام بدن دکترروازاده تهران بر ...

ممنون فداتشم حتما حتما پیگیری میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40