2737
2739
عنوان

کات کردیم اومد ب بابام گفته دخترت نمیخوام😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 59 پست

بنظرم ایشون از نظر مالی واقعا توان اداره زندگی مشترک رو نداشته از اول هم نباید به این زودی نامزد میکردید یا حداقل خانواده ها باید حمایت میکردن

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

متاسفانه واقعا شرایط نداشته ...

البته بگما ادمی اگر واقعا عشق عمیقی داشته باشه تلاششو میکنه و حفظظ میکنه رابطه رو پس بذار یکی بیاد که قدرتو میدونه 

میدونم سختته ولی اینو یه پند و یه تحربه تو زندگیت در نظر بگیر 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا میدونم چقد سخته از کسبی ک عاشقشی دست بکشی خوشگلم میدونم درکت میکنم من الان عاشق یکیم و نمیخواد منو و خوب حسرتش تا ابد ب دلمه با اینکه اصلا هرگز نشد داشته باشمش ،پس میدونم چقد شرایط شما سخته که داشتیش و نداریش الان ،قشنگم امیدت ب خدا باشه شاید شاید معجزه شه و خودش بتز بیاد شاید واقعا درگیر مشکلاتی شده و نخواسته تورو درگیر مشکلات کنه 

2728
پدرت چیزی نگفته یعنی.. رمان تعریف کردی😐

پدرم با خودش و خانوادش درگیرشده اما چ فایده ب حال من؟💔

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با عشقم اول اسمش mهست 3حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
درگیر شده پدرم با خانوادش اما چ فایده

ببین گلم شما از من خیلی کم سن و سال تری و قطعا تجربه مارو‌نداری

مردی که اوضاع مالی خوبی نداره از خداشه یه دختر بساز باهاش باشه و کنارش زندگی کنه با همه کم و کاستی هاش و اصلا به حدایی فکر نمیکنه 

یا فشار روش بوده که اینکارو کرده یا … متاسفانه فکرم جای درستی نمیره

نیلا دختر ناز من
2740
خدایا مگه میشه همچین چیزی بمیرم برات

خدانکنه دورت بگردم😭💔

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با عشقم اول اسمش mهست 3حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
ببین گلم شما از من خیلی کم سن و سال تری و قطعا تجربه مارو‌نداری مردی که اوضاع مالی خوبی نداره از خد ...

چ فکری عزیزم بگو تروخدا

پدرم با خودش و خانوادش درگیرشده اما چ فایده ب حال من؟💔

مطمعنی فقط بخطر شرایط مالی نمیتونه؟ سرش غر نزدی بخاط  پول؟ 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
بیخیال ناراحت نشو گلم الان زن هایی هستن که بعد از پانزده سال زتدگی بیست سال زندگی طلاق میگیرن ولی حس ...

واقعا؟😭

واقعا میدونم چقد سخته از کسبی ک عاشقشی دست بکشی خوشگلم میدونم درکت میکنم من الان عاشق یکیم و نمیخواد ...

چقدر سختههههه چرا باید همچین تجربه هایی داشته باشیم. منم شرایط شمارو دارم. دارم میسوزم از خاطره های گذشته و آرزوهای اینده که هیچوقت براورده نشدن. همش حسرت کارایی رو میخورم اگر بهم میرسیدیم میتونستیم انجام بدیم جاهایی ک بریم شب و روزای قشنگمون. ولی اون نخواست و رفیق نیمه راه شد