2737
2739
عنوان

شیطنت زیاد وبدخوابیدن بچه ۴ساله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبا تا ساعت شیش صبح بیداره از اون طرف تا ساعت یک می‌خوابه و بعدش در حد چرت نیم ساعته. روانم بهم ریخت ...

بچه اولته درسته من دختر اولم همین طوری بود بعد این دختر دومم که بدنیا روز میخواببد شب تا6یا7بیداربود دیگه دیونه شده بودم الان 4ماهشه روز زیاد نمی‌خوابه بیداره تلویزیون نگاه می‌کنه من سرگرمش میکنم زیاد نمیخوابه خسته میشه شب میخوابه تو ام نباید بزاری روز زیاد بخوابه که خسته بشه شب بخوابه اون بچس خودش که نمیدونه روز نباید بخوابه 

بچه اولته درسته من دختر اولم همین طوری بود بعد این دختر دومم که بدنیا روز میخواببد شب تا6یا7بیداربود ...

اره بچه اولمه. آخه روز که خوابش میاد یا اولای شب انقد گریه می‌کنه تا بخوابونمش. دیگه خسته شدم هفت ماهه رنگ خواب به چشمم تو شب ندیدم روزا هم هر دو ساعت بیدار میشه شیر میخواد رسماا دیوونه شدم. 

2731
اره بچه اولمه. آخه روز که خوابش میاد یا اولای شب انقد گریه می‌کنه تا بخوابونمش. دیگه خسته شدم هفت ما ...

عزیزم تنها راحت اینکه توروز سرگرمش کنی نزاری بخوابه یک هفته این کارو بکن عادت می‌کنه حالا این فرشته کوچولو دختر یا پسر 

2738
من از وقتی دخترمو که دقیقا همسن و هم انرژی بچه شماست گذاشتم باشگاه از وقتی گذاشتم باشگاه هم خوابش به ...

چه باشگاهی گذاشتی عزیزم منم میخواستم بزارم گفتن بچه اسیب میبینه 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
چه باشگاهی گذاشتی عزیزم منم میخواستم بزارم گفتن بچه اسیب میبینه 

من زیاد پرسو جو کردم که تو این سن چی بذارم که قد بچه نسوزه و براش خوب باشه

بابهترین مربیا مشورت کردم گفتن تا یکی دو سال بذار ژیمناستیک که بدنش آمادگی داشته باشه بعد یکی دو سال میذارمش رزمی و شناهم برای قدش میذارم ان شالله