2733
2739

از وسایل خونه چند تا وسیله هست که حس میکنم باید داشته باشم 

1- سرخ کن بدون روغن

2- ماشین ظرف شویی *

3- اتو بخار ایستاده 

4- جارو شارژی 

5- پلوپز ارام پز *

به نظر شما چطوری اولویت بندی کنم ؟ اصلا اینا چقدر لازم میشه ؟ (ستاره دارها به نظرم کاربردی تر هستن )

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مارک toowerچجوره؟

من دارم ۹ ساله 

خوبه بد نیست

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
2740
از وسایل خونه چند تا وسیله هست که حس میکنم باید داشته باشم  1- سرخ کن بدون روغن 2- ماشین ظرف ...

من سرخکن و جارو عصایی دارم کاربردیییییییی ترین هستند

خودم اگ باشم اولویتم سرخکن جارو ماشین ظرفشوبی😂

از وسایل خونه چند تا وسیله هست که حس میکنم باید داشته باشم  1- سرخ کن بدون روغن 2- ماشین ظرف ...

بستگی به استفاده ات داره

ظرفشویی که خیلی واجبه من هفته ای ۳ بار میزنم

همیشه پلوتو تو پلوپز درست میکنم بنابراین برام لازمه

اما بعضی ها پلوپز سال بسال هم استفاده نمی کنن

آرام پز جدا دارم که گهگاه استفاده میکنم

سرخ کن بدون روغن واقعاااا عالیه ضروری نیست اما اگه داشته باشی خوبه

جاروبرقی ندارم، اتو بخار هم جا گیره اتو معمولی بهتره میزاری تو کمد اما اتو خوب بخر، من فیلیپس گرفتم

ظرفشویی که واجبه بعدشم جارو شارژی. بقیش مهم نیس.پلوپز ارامپزو من ۱۷ساله یبارم استفاده نکردم.

اتفاقا من اولویت اولم همون ظرفشویی هست .احتمالا امسال بخرمش ...دلم برا شوهرم میسوزه اینقده ظرف شست خب   

پلو پز آرام پز هم برا من مهمه چون شاغل هستم و بچه مدرسه ای دارم ..حداقل تا زمانی که من میرسم خونه میتونه روشنش کنه تا وقتی برسم غذا آماده باشه ...پس اولویت دومم میشه این .  

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
بستگی به استفاده ات داره ظرفشویی که خیلی واجبه من هفته ای ۳ بار میزنم همیشه پلوتو تو پلوپز درست می ...

خب اولویتهام فعلا اینا شد 

ظرفشویی و بعد هم پلو پز آرام پز 

واقعیتش جارو شارژی زیاد به کارم نمیاد ..اتو هم به نظرم الان واجب نیست برام ..اتو بخار بوش دارم و ازش خیلی راضی هستم ...فکر نکنم حالا حالاها بخوام تغییرش بدم .

ظرفشویی که واجبه بعدشم جارو شارژی. بقیش مهم نیس.پلوپز ارامپزو من ۱۷ساله یبارم استفاده نکردم.

اولویتهام فعلا اول شدظرفشویی بعد هم پلو پز آرام پز ...

2706