2737
2739
عنوان

مامانبزرگم گفت پس فردا ساعت 17 میمیره دور از جونش

| مشاهده متن کامل بحث + 5015 بازدید | 203 پست
ممنونم دور ازجونش باشه حتما خیلی استرس دارم

🥺🌹 

مرگ حقه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی رو میشناسم که خیلی خوب بود خدا رحمتش کنه از ۱۰ روز قبل زمان و ساعت مرگ خودشو میدونست و خانواده اشو آماده کرده بود بدون هیچ بیماری فقط سن اش زیاد بود 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2728
ساعت دقیق ن ایشالا ک خوب شه

مممنون عزیزم امیدوارم😕❤

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
بله و متاسفانه همون روز و ساعت هم فوت کردن.

ای وای

اصلا استرس گرفتما

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

به بعضیا الهام میشه

من قبل اینکه مامانم فوت شده بهم الهام شده بود ولی نمیخواستم باور کنم فکر میکردم افسرده شدم

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
زمان دقیق نگفت اما اره می‌گفت اینبار من دیگ خوب نمیشم یکیو میبینم میگه اینبار نوبت توعه

ای وای خدا رحمت کنه چ حس بدی

ن روز و ساعتش ک دقیق شاید نباشه اما متاسفانه اکثرن درسته  خاله من یکماه قبل مرگش ک ب مرگ طبیعی ...

نمیدونم چرا منم حسم اینه نگران پسرمم حس میکنم خیلی نمیمونم 

برا همین میخوتم حساب کتابمو کنم

همش میگم خدا فرصت بده حساب کتابمو کنم..

امیدوارم فرصت بده پسرمو‌بزرگ کنم