2733
2739

پدرم رستوران داره ،مادرم هم زیاد میره اونجاوکمک میکنه ،چندروز پیش دایی ام اینا رفته بودن رستوران پدرم برای مهمونی طور ،خلاصه من زنگ‌زدم مادرم شام واسم کباب با برنج آورد بعد وقتیکه آورد گفت که ما به زنداییت اینا شام تعارف نکردیم حالا میرن پشت سرمون میگن که ما خسیسیم ،والا من خودمم اونجا شاغلم کباب نمیخورم ،خلاصه میگن دروغگو کم حافظه میشه دیشب مامانم تو حرفاش گفت ک اونشب داییم اینا رو شام نگه داشتن و کباب دادن بهشون ،خیلی دلخورشدم که مادرم چرا اینو پنهون میکرد بمن چه اصلا ،بعدم حرف اونروز تیکه به من بوده ک میگفته اره من خودم کباب نمیخورم ،کلا مامانم ازچشمم افتاد و دلم شکست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره با خودت بگو مادرمه.کاش منم مادرم بود صدتا بدتر ازاینو بهم میگفت 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2731
2740
چه ربطی به شما داشته ،اونقدر براش مهم بودی که حتی خودش کباب نخورده و به داییت تعارف نکرده ولی برای ش ...

اولا ک به داییم ایناهم کباب دادن ،خب بابا یه کبابه اشکالی نداره ،چرا الکی گفت کباب ندادیمو ...

2706