2737
2739
عنوان

حالم گرفته شد😕کزاشم اخرین بازدید اینستاشو بسته😕🤕🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 101 پست
🥺🥺🥺🥺 مامانت اینا چیزی نکفتن؟

اره مامانم یکم چیم‌گفت ولی تا میگفتم خودکشی میکنم سکوت میکردن😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
چقد تو منی.عاشق یه پسری بودم روش کراش بود ولی یهو نمیدونم چی شد ۷ ماه ازش خبر نداشتم گفتم شاید رل زد ...

🥺💔

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مامانم یکم چیم‌گفت ولی تا میگفتم خودکشی میکنم سکوت میکردن😂

😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

نامزدت دوستت داره

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2731
من حس میکنم جذب ظاهرش میشی 

اره 

از رفتاراش هم زیاد نمیدونم خودم تو ذهنم بهش بال و پر دادم🤒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامزدت دوستت داره

اره برای همینه که نمیخوام ازش جدا شم و دلم براش میسوزه 💔

خدا کنه در اینده بتونم کراشمو فراموش کنم و عاشق نامزدم شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب اون قطعا فهمیده بوده اون آدمه تویی پشت اکانت

وای چرا!؟؟؟

🤦🏻‍♀️😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چقد تو منی.عاشق یه پسری بودم روش کراش بود ولی یهو نمیدونم چی شد ۷ ماه ازش خبر نداشتم گفتم شاید رل زد ...

بعد ازدواج تغیر نکردی؟؟؟فراموشش نکردی؟

من حس میکنم بعد ازدواج  به نامزدم بیشتر علاقه مندمیشم چون بیشتر باهاش وقت میگذرونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم بنظرم تا میتونی از کراشت دور شو عاشق همسرت شو کاری کن که نتونی بدون اون نفس بکشی.کی میگه وقتی تو جدا شدی اون میاد خواستگاریت .اصلا شاید الان اون حتی به تو فکر نمیکنه بعدا میشینی حسرت میخوری که چرا نامزدتو از دست دادی.من به همسرم خیانت کردم و واقعاااا پشیمون شدم چون تو دنیا هیچ چیز با ارزش تر از این برام وجود نداره افکار منفی از خودت دور کن همش به نانزدت فکر کن نه اون پسره نامزدت میتونه خوشبختت کنه نه اون

چون خیلی رندوم راجع به خودت سوال کردی مشخصه دیگه کی هستی😂😂😂

نه اونقدرام ساد نیستم😂😂

از خودم جلوش خیلی بد کفتم مه بهم شک نکنه😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ا‌ولش چهارده سالم چیزی نمیدونستم 🥺 اره فکر میکنم بخاطر اینه که دلم پیش کراشمه💔قبلا خوب بودم باهاش ...

عزیزم 🥺🥺واقعا نمیدونم چی بگم شاید بخاطر اینه که یکم زود نامزد کردی.. 🙂اما همینکه نمیخای از دستش بدی یعنی ی حسی هست سعی کن الان که نمیتونی بهم بزنی دوستش داشته باشی اگه آدم خوبیه و دیگه به کراشت فکر نکنی تا متمرکز بشی رو نامزدت و حست برگرده

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
اره  از رفتاراش هم زیاد نمیدونم خودم تو ذهنم بهش بال و پر دادم🤒

دقیقا منم ۱۸سالم بودهمین تجربه کردم

البته من مجردم

عاشق یکی از پسرا فامیل شدم که خوشگل بود قد بلند هیکل موهاش ابروهاش مشکی و چشماش عسلی بود کل معیار هایی که میخواستم داشت

و زیاد باهاش حرف نزده بودم رفتاراش نمیشناختم

در کل میگم دلیل دوس داشتن زیبایش بود 

یکم بعد که سنم بیشتر بود یه بهتر از اون میدیدم جذبش میشدم

ولی چون ۱۸سالم بود عاشقش شدم یه حس خوبی داشت دوپامینتو بدنم ترشح شد

هنوز با فکر کردن بهش حس خوبی دارم ولی دیگه عاشقش نیستم

میخوام بگم اینا همش بخاطر دوره سنی و به مرور معیار هات عوض میشه 

عزیزم بنظرم تا میتونی از کراشت دور شو عاشق همسرت شو کاری کن که نتونی بدون اون نفس بکشی.کی میگه وقتی ...

اره منم همینطور میگم به خودم چون واقعا احتمالش خیلی کمه اون بیاد خواستگاریم….

چجوری دور شم ازش 

چجوری عاشق نامزدم شم؟؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد ازدواج تغیر نکردی؟؟؟فراموشش نکردی؟ من حس میکنم بعد ازدواج  به نامزدم بیشتر علاقه مندمیشم چ ...

کم بهش فکر میکنم.و گاهی به خودم میگم چرا اینقدر خری که داری به کسی فک میکنی که شاید اون الان تو بغل یکی دیگه حال میکنه و تو نشستی اینجا به کسی فک میکنی که شاید یه درصدم به یادت نیست.افکارم ازش دور میکنم

2706