2737
2734
عنوان

حالم گرفته شد😕کزاشم اخرین بازدید اینستاشو بسته😕🤕🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 101 پست
منم بودم حقیقت وقتی میدم ۲ انلاین قلبم به درد میومد

اینا فقط فکر الکیه. بالاخره اونم رفیق داره.

گروه داره

.شاید اونم همون ساعت انلاینی تو ببینه بگه وای با پسر حرف میزنه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار ندارما اماااا منم ی زمانی راجب کراشم این فکرو میکردم تازه مال من یطور وانمود میکرد انگار کلا راج ...

واقعا😂😂

منم خیلی وقت پیش سه جهار باری به صورت ناشناس باهاش جت میکردم هنوزم نمیفمه من بودم🤦🏻‍♀️

خواستم یه جورایی بشناسمش اخرم بلاکم کرد چون نمیکفتم کی هستم🤦🏻‍♀️😂

درمورد خودم ازش پرسیدم گفت اون مثل خواهرمه کراشم پسر عموم حساب میشه یه جورایی 

بعد دیگه بحث من بود کلا حرف از چیزای دیگه بود همینطوری بحث شد گفت که من اصلا با دخترا گرم نمیگیرم  و خوشم نمیاد گرم بگیرم گفتم با خواهرات هم گفت اره😐

برا همین میکم اهل دختر بازی نیس

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2731
کمتر چک کنی بهتره هی چک کنی یجوریه انگار هی کششت بیشتر میشه چون خودم یکیو چک میکردم تجربه دارم😂چندت ...

😂😂

چک نکنم ممکنه فراموشش کنم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
کمتر چک کنی بهتره هی چک کنی یجوریه انگار هی کششت بیشتر میشه چون خودم یکیو چک میکردم تجربه دارم😂چندت ...

چجوری کششم بیشتر میشه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من یبار به همسرم خیانت کردم همسرم منو بخشید ولی خودم از خودم متنفرم

چرا خیانت کردی عزیزم؟

همسرت چجوری فعمید میشه بیشتر بگی اگ اذیت نمیشی؟🥹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خوندمشون🥺چرا اولش مخالفت نکردی وقتی دیدی دوستش نداری 🥺؟ اما اینجوری که گفته بودی اوایل دوستش ...

ا‌ولش چهارده سالم چیزی نمیدونستم 🥺

اره فکر میکنم بخاطر اینه که دلم پیش کراشمه💔قبلا خوب بودم باهاش الان حدود ده ماهه حسم عوض شده بهش💔

الانم نمیدونم چکار کنم کلا با خودم درگیرم دلم میخواد جدا شم ولی میترسم به کراشم هم نرسم و زندکیم بدتر شه و حصرت نامزدمو باز بخورم

وقتی به جدایی فکر میکنم بعد ها دلتنگ نامزدم میشم…..ولی عاشقشم نیستم نمیدونم جرا نمیخوام از دستش بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا خیانت کردی عزیزم؟ همسرت چجوری فعمید میشه بیشتر بگی اگ اذیت نمیشی؟🥹

از سر هوس و نادانی تو یه گروهی بودم پسرم بوود رو یکیش کراش زدم همینجوری پیام میدادیم.یروز داشتم پیامش میدادم همسرم از راه رسید فک نمیکردم اینقد بی سرو صدا بیا داخل خونه گفت منه بدبخت در نزدم که بیدار نشی فک گردم خوابیدی نگو داشته چت میکرده منو برد خونه پدرم بعد بیست روز امد دنبالم خیلی داغون شدم💔

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
ا‌ولش چهارده سالم چیزی نمیدونستم 🥺 اره فکر میکنم بخاطر اینه که دلم پیش کراشمه💔قبلا خوب بودم باهاش ...

حسرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد وقیح و پروی نامزد داری. با ذوق اومدی تعریفم میکنی خیانت شاخ دم نداره ک

ب شما مربوط نیست مشکل خودمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706