2733
2739

در بهاران سری از خاک برون آوردن

خنده ای کردن و از باد خزان افسردن

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نی حدیث راه پرخون می‌کند قصه های عشق مجنون می کند

دل که با صد رشته ی جادو نمی گیرد قرار

تاری از گیسوی او آرید و زنجیرش کنید

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
2740
دوش در حلقه ی ما قصه ی گیسوی تو بود تا دل شب سخن از سلسله ی موی تو بود

فرهاد را چو بر رخ شیرین نظر فتاد

دودش به سر درآمد و از پای درفتاد

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم

تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم

تو جگر گوشه هم از شیر بریدی و هنوز

من بیچاره همان عاشق خونین جگرم

خون دل میخورم و چشم نظر بازم جام

جرمم این است که صاحبدل و صاحبنظرم

منکه با عشق نراندم به جوانی هوسی