2737
2734
عنوان

از پسرم بدم میاد

2937 بازدید | 102 پست

از بس اذیتم کرده دیونه و روانی شدم از دستش ۵ سالشه

ولی همش وراجه و چسبیده به دست و پاهام و فقط درحال فضولی کردن و کثیف کاری خونس

بهشم چیزی بگی زبونش ۱۰ متره و فحش میده

حالمو بهم زده اصلا خلوت من و پدرش و هم نابود کرده تو یه اتاق پیش ما میخوابه میترسه یه اتاق دیگه بخوابه میزاشتیمش رو یه فرش و ما تو تختمون و باید یکی دوساعت کشیک میدادیم تا این بخوابه

این هیچ یک هفتس چسبیده الی باید وسطتون بخوابم و آرامشمو گرفته مگه تخت اندازش چقدره ک ۳ نفر جابشن امشب حالم بد بود تب و لرز داشتم ودکتربودم سرم و آمپول زده بودم و گیج خواب بودم تااومدم بخوابم دیدم جلوترم خوابیده سرجام پیش پدرش

وراضی نمیشه بره سرجاش ومن مجبور شدم بخوابم رو زمین وکمردرد دارم اذیت میشم از زمین خستم کرده دیگه روانی شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرامشم همین چندساعت شبانس ک از دستش راحت میشم و ی خواب راحتی میداشتم بدون غر زدن و بهونه گیریاش و رومخ رفتناش الان چند شبه همون اخرشب ک ریلکس میکردم سرجام و هم ازم گرفته و پرتم کرده رو زممین میخوابم خستم کرده

تا منو باباش یکم بشینیم حرف بزنیم از دور با سرعت میاد خودش میندازه وسطمون

2728

بهش فحش میدین؟باهاش لج میکنید؟دعوا میکنید داد میزنید؟بی توجهی و قهر میکنید؟

یکی از اینکارارو هم باهاش بکنید رفتارش بخاطر خودتونه عزیزم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خوب خودت میگی بچه، خودت بچه بودی یعنی هیچ اذیت نکردی، فضولی نکردی، خونه رو نزاشتی رو سرت بخاطر شکلات 😁

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2738
بهش فحش میدین؟باهاش لج میکنید؟دعوا میکنید داد میزنید؟بی توجهی و قهر میکنید؟ یکی از اینکارارو هم باه ...

چکارکنم؟؟با سیاست ومهربونی حرف گوش نمیده با داد حرف گوش نمیده باهیچی حرف گوش نمیده ی پسر لجوج و بی تربیت ک دیگه اواخر اعصابم نمیکشه قبلا صبر داشتم امااین اواخر اعصابم دیگه داغون شده همش فقط داد و بیداد میکنم دیگه نمیکشم

دارم

بخاطر همینه عزیزم 

حتما تحت نظر روانشناس و روانپزشک باشید حالتون خیلی بهتر میشه 

بچه ها هم کلا همینن و شیطنت های خودشونو دارن 

مخصوصا پسرها که بازیگوش ترن 

نهایتا بذارش مهدکودک که چندساعت تنها باشی و استراحت کنی 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

فحش میده؟ از کی یاد گرفته بچه پنج ساله؟ هر خصوصیات خوبی و بدی که داره تو کانون مثلا گرم خانواده شکل گرفته 

اول رو خودت کار کن خانم بعد از بچه پنج ساله که پناه امنش مادر و پدرشن شکایت کن 

الان وراج و بده و دنبال دور گردنش از خودتی وقتی مرد گندهای شد می‌چسبی بش و با دوست داشتن بی موقع‌ات ندگیش رو داغون می‌کنه

تا زمانش هست محبت کن 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند