2737
2734

مادرش مریضه برده دکتر ی شهر دور داریم مغازه درست میکنیم بیست روزه من کارم شده اشپزی برای چندین نفر صبحانه و چای و ناهار و میوه عصر و اینا مدام دارم ظرف میشورم و جمع میکنم زنگ زده ک فردا هم هستن خودش نیست گفتم مرغ نیست تخم مرغ هم نیست برای صبحانه نوشابه هم نداریم میگه تو مرررررغارو چیکار کردی گفتم بسته بندی ک کردی. کم بود کل مرغ دو وعده شد برای سه نفر ی تیکه دیگ مونده دادو بیداد راه انداخته ک چرا زیاد پختی توقع داره من غذا نخورم لابد. منم نخوردم چون کم بود میگه چهارتا تخم مرغ ک داشتیم جرعت نکردم بگم دیروز منو بچه دوتاشو خوردیم گفتم از پشت گوشی شاید بکشتم گفتم دو تا هس جالم ازش بهم میخوره مرتیکه خسیس به جای اینکه من عصبانی باشم ک جونی برام نمونده اون ازونجا دو دوتا چهارتا میکنه ک پول خرج نکنه

برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستین😞حال دلم خیلی بده دعام کنید💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی واقعا مردی هست که حساب و کتاب فریزر و یخچال و داشته باشه ؟؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2731

وااااا عوض اینکه یخچالو پرکنه😑

کاش از اول قبول نمیکردی میگفتی قبل رفتن به یکیشون پول بده خودشون غذا بگیرن به تو چه ربطی داره این همه زحمت بکشی

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

ماهم کارگر داشتیم اشکنه براشون میپختم ناهارهم اگه تا۳هستن باید برن خونشون اگه نبودند عدس پلو ماکارونی اینا بهشون میدم مهمون نیستن که مرغ ونوشابه وتخم مرغ بدی داری پولشون میدی باید کارکنند

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2738
یعنی واقعا مردی هست که حساب و کتاب فریزر و یخچال و داشته باشه ؟؟؟

اره بابا.پسرعمو شوهرم قندا و میشمارد اگه کم شده بود بازخواست میکرد زنشو 😬

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

خب زیاد نپختم زیاد آدم هستند مگر نه من به اندازه می پزم . بعد هم خوردن آقا با خانم فرق داره خصوصا اون بندگان خدا کارگر هستند دیگه کار میکنن و حجم بیشتر غذا میخورن .

مرغ بپز ریش ریش کن با پیاز و سیب زمینی و ررب گوجه تفت بده برار لا پلو . هم خوشمزه است هم مرغ زیاد نمیبره براشون

چون چیزی نمیگی دور برداشته.اعتراض کن.چیزی هم کم بود خودتون بخورین نه اینکه بدی به کارگرا عزیزم.به جای مرغ و تخم مرغم عدسی .کوکو.چیزای ارزون بهشون بده نهایت

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706