2737
2739

یه کاری پیدا کردم ۹ صبح تا ۴ حقوق ۱۰ تومن کار تولید محتوا ماشین

یا بمونم خونه از بابام پول بگیرم؟

نمیتونم تصمیم بگیرم شما بودید چیکار میکردید؟

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معلومه اولی

یکم تو کار کردن تنبلم.الانم شاغلم ولی چون محیطم حاشیه ای شده باید ترک کنم

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2740
بابا چون محصلم 

من درس نمیخونم ینی نشد ک برم دانشگاه

من همیشه میخوام مفید باشم و ب ی دردی بخورم 

پس انتخابم اولی هس

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
سوال داره؟ محیط خوبی باشه عالیه 

محیطش رو دیدم اما نمیدونم چطورین دقیقا

یه محیط دوستانه س

استقلال و پیشرفت فردی  پول توجیبی رو هم کنارش بگیر 😁

برم سرکار پول تو جیبی نمیده