2737
2734

بعضی موقع ها هم هیچکی ازشون مریضی نمی گیره فقط من می گیرم :/

حتی اجازه نمیدن ماسک هم بزنیم از اول مهر تا الان هر چی از این مدرسه گرفتم مریضی بوده

مامانم هم همینجوری بود برا یه مریضی ساده رفته بود درمانگاه چند تا داروی سرماخوردگی گرفت بعد از اونجا کرونا هم گرفت برگشت 😂

الانم نمیتونم نفس بکشم دماغم کیپ شده دارم خفه میشمممم 😬

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))

متعهد ب ماسک باش

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متعهد ب ماسک باش

تا الان ب بهانه کرونا کلا ماسک میزدیم الان دیگه بهانه نداریم ایجاد حتی مریض ها هم اجازه ندارن ماسک بزنن طرف آبله مرغون گرفته می گن ماسکتو بردار 😬

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
2740
پسر من هم همینه آبله مرغان گرفت برای من و پدرش هم آورد وحشتناک گرفتیم

اونجا آبله مرغون هم سرایت میشه از هم میگیرن براشون یه چیز عادیه خوشبختانه فقط من نگرفتم که اگه می‌گرفتم دیگه واقعا بدبخت تر از من پیدا نمیشد :/

حالا من چند بار کرونا گرفتم کل خانوادمو درگیر کردم خدا بماند 😂

چرا میگن بردار  به اونا چه

هیچی فضول ناخونا جورابا و ماسک های مائن :/

اونجا آبله مرغون هم سرایت میشه از هم میگیرن براشون یه چیز عادیه خوشبختانه فقط من نگرفتم که اگه می‌گر ...

ببین من چهار تا ماسک میزدم هیچ جا نمیرفتم هر سری کرونا جهش جدیدش اومده اولین نفر گرفتم دیگه خیلی وقتها ماسک نمیزنم خسته شدم از رعایت و گرفتن بازم میگیرم اما دیگه اعصابم خورد نمیشه که چرا رعایت کردم و گرفتم

هرچی آرزوی خوب مال تو 

شربت ایمیونس بخر بخور

اگه مریض شدی بیا بهم فحش بده

پسر منم مثل توعه

اگه تهِ کلاس یکی عطسه کنه ، پسرم پرت میشه بیمارستان

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
هیچی فضول ناخونا جورابا و ماسک های مائن :/

جوراب دیگه چرا ؟   

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻