2733
2739
عنوان

کیا سرکلاژ شدن؟ یه لحظه لطفا💚خیر ببینی🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 78 پست
والا جواب همشو نمیدونم ولی خواهرم بارداره براش پساری گذاشتن که یه نوع از سرکلاژه ولی بخیه نداره درد ...

پساری همون حالت مثل لاستیکیه که میزارن جلو رحم؟! یکی از فامیلامون انجام داده بود ، بهش گفته بودن اگر فعالیت کنیچون این جلوی رحمو گرفته، اگر بچت بخواد بیاد، رحمت میترکه. دیگه اینقدر ترسیده بود تکون نمیخورد حتی تو تخت حمام میکرد 

سرکلاژ برای اینکه دیگه استراحت مطلق نباشی، کمک میکنه؟! سعنی میتونی ازادانه تر فعالیت کنی ؟! یا بدتر ...

ن خواهر من کلا درازکش بودم حتی موقع غذا خوردن فقط دسشویی اونم فرنگی حمام هم چهارپایه از این بلندا زیر دوش میذاشتم ۵دقه بیشتر نمیکشید دوش گرفتنم

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پساری همون حالت مثل لاستیکیه که میزارن جلو رحم؟! یکی از فامیلامون انجام داده بود ، بهش گفته بودن اگر ...

دقیقا ب منم گفته بودن اگر فعالیت کنم ب دردا اهمیت ندم از یه جایی رحمم میترکه وای یه لحظه تمام جونمو دوباره استرس اون زمان گرف

پساری همون حالت مثل لاستیکیه که میزارن جلو رحم؟! یکی از فامیلامون انجام داده بود ، بهش گفته بودن اگر ...

فک نکنم اینطور باشه یه حلقه اس مثل اینکه موهاتو با کش میبندی اینم میندازن دور دهانه رحم ،، رحم هیچ وقت با اینجور چیزا نمیترکه مگه بادکنکه ولی ممکنه پساری باز بشه و زایمان زودرس اتفاق. بی افته 

2728
دقیقا ب منم گفته بودن اگر فعالیت کنم ب دردا اهمیت ندم از یه جایی رحمم میترکه وای یه لحظه تمام جونمو ...

شما سرکلاژ کرده بودی یا پساری؟! چرا اینقد استراحت مطلق بودی؟! دکتر به من گفت سرکلاژ کنی خیالت راحتتره

شما سرکلاژ کرده بودی یا پساری؟! چرا اینقد استراحت مطلق بودی؟! دکتر به من گفت سرکلاژ کنی خیالت راحتتر ...

من سرکلاژ

ن ب منم گفتن سرکلاژ کنی خیالت راحت تره حداقل کارای سبک رو میتونی بکنی ولی بعد سرکلاژ مدام درد داشتم مدام دراز کش بودم هر لحظه ممکن بود یه خطری پیش بیاد چند هفته هی بیمارستان بستری میشدم یه چشمم اشک یه چشمم خون بود دلشوره های کشیدم ک نگو

والا جواب همشو نمیدونم ولی خواهرم بارداره براش پساری گذاشتن که یه نوع از سرکلاژه ولی بخیه نداره درد ...

با سرکلاژ استراحت مطلق بودن عزیزم؟

بچه شون چند هفته بدنیا اومد

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
دخترعمم سرکلاژ شد سر دوتابچهاش.رحمش دوشاخ بود اوایل بارداریش سرکلاژ میشد تا دوسه هفته اخری ک بازمیکر ...

فاصله بچه هاش چقدره عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2738
من برا طول سرویکس شدم  کامل بیهوش شدم  درد کمی بعد عمل داشتم با ی مقدار خونریزی و لکه بی ...

انشاءالله بسلامتی و دل خوش قشنگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من برا طول سرویکس شدم  کامل بیهوش شدم  درد کمی بعد عمل داشتم با ی مقدار خونریزی و لکه بی ...

بعد عمل...استراحت دارین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دوشنبه ی این هفته سرکلاژ شدم تو بیمارستان با بیهوشی با بی حسی هم انجام میدن من نخواستم خودم، یک ه ...

انشاءالله به دل خوش بغلش کنی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دوشنبه ی این هفته سرکلاژ شدم تو بیمارستان با بیهوشی با بی حسی هم انجام میدن من نخواستم خودم، یک ه ...

ن عوارض نداره خوب کاری کردی

الان استراحت مطلقی یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هفته ۱۴سرکلاژ شدم بیهوشی بود چندروزی خونریزی داشتم درد نداشتم ن موقع سرکلاژ ن بدش 

موقع زایمان کشیدن ک اصلا حس نمیشه

فقط باید مواظب باشی عفونت نکنه

واینکه من مسمومیت بارداری گرفتم و زود زایمان کردم البته ب اجبار 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز سرکلاژ شدم تو هفته ۲۹ سه روز بعدش زایدم 😐💔

ینی چی!

امروز سرکلاژ شدی

سه روز بعد زاییدی؟

نفهمیدم گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706