2737
2739

آبجیم ۳۳ سالشه شوهرش ۱۴ ساله فوت کرده یه بچه ۱۵ ساله داره طبقه پایین ما زندگی میکنن ک به اسم پدرمه .. قبلا خواهرم به پدرم یه قرضی داده ک بابا یه زمین خریده با پولش الآنم زده به اسمش ینی طبقه دوم طبقع اول داداشم نشسته ینی هوا ب اسمشع..مامان من مریضع آلزایمر زودرس گرفته خیلی ام تو مخی شده واقعا از جوونی بیخیال و بی عار زندگی کرده تو سن ۵۰ سالگی هم ک اینطوری و به شدت پسر پرست الان همین پسرش به دکتر نمیاد ببرتش قرص هاشو خواهرم مدیریت می‌کنه و اینکه دکتر هم باهم میریم من همراهشون میرم ولی هعی غر میزنه ک تموم مسئولیت ها افتاده گردن من فلان تموم هزینه عام پدرم میده ولی بابا یا سرکازه یا پیش زن دومش .خانوم ب این فکر افتاده ک مامانم افتاده سر ش امشبم تیکه میندازه شاید من واسم خاستگار اومد رفتم یکی نیست بگه اگه قرار بود بری طبقه پایین خالی میکرد ی من میومدم.با شوهرم زندگی میکردم تازه خیلی هم از خواهرم دلسوز ترم .. منم تو خونه تا میتونم کار میکنم از ظرف شستن گرفته تا غذا پختن و.. شرایطم طوری ک ازدواج کنم برم همسرم اجازه نمیدع هعی خونه پدرم باشم شاید هفته ای یکی دوبار بدش میاد کلا .. الان رفتار خواهرم میبینم ناراحت میشم مامانم ب خاطر بیماریش پاهاش لرز میگیرع تموم میده داد میزنع سر ش میگه نرو تو مخم یا مثلا با دهنش صدا در میاره آبجیم میگه از قصد می‌کنه چرا بهش نگاه می‌کنی قطع می‌کنه یعنی میگه از مریضیش نیست از عادته ک دکتر امروز گفت به خاطر بیماریشغ .. مثلا مامانم میاد طبقه پایین با حرص میگه این چرا. نخابیدع درسته بعضی حرکت های مادرم تومخیععع ولی این رفتارای خاهرم باعث شده منم بی اعصاب و حساس بشم 

الهی بگردم برا مادرت دلمون به بچه هامون خوشه اینم بچه تو ایام پیری واقعا که از خواهرت بدم اومد

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

چقدر بیشعوره خاهرت با ی مادر اینجوری رفتار میکنه اون حق به گردنش داره چون مادره و بیماره دست خودش نیست درک میخاد.. درسته خاهرت شرایطش سخته ولی دلیل نمیشه اینطوری کنه 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی بگردم برا مادرت دلمون به بچه هامون خوشه اینم بچه تو ایام پیری واقعا که از خواهرت بدم اومد

من از وقتی یادمه خواهرم مادرم مدیریت می‌کرده ینی انگار بچس باید بگی بخور پاشو بشین منم کم کم دارم بی اعصاب میشم مثلا اصلا دقت نمیکنم ب این ک مامانم پاشو تموم میده بی بدنشو تکون میدع آبجیم میگه چرا شبی سکته کرده ها میکنی خدتو درست بشین منم دقت میکنم به رفتارش میرع تو اعصابم 

چقدر بیشعوره خاهرت با ی مادر اینجوری رفتار میکنه اون حق به گردنش داره چون مادره و بیماره دست خودش نی ...

من نمیدونم باید چیکار کنم از یه طرف میگهم کاش نامزد نبودم از طرفی هم خسته شدم از جو خونه 

من از وقتی یادمه خواهرم مادرم مدیریت می‌کرده ینی انگار بچس باید بگی بخور پاشو بشین منم کم کم دارم بی ...

دنیای بدی شده 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
به نظرم تقسیم وظایف کنید... یا نوبتی کنید..

بابا از سرکار میاد من شام و میزارم و خونه رو تمیز میکنم و .. فقط تو خونه تکونی سالیانه کمک می‌کنه  و ناهار مامانم میده بلاخره از من بزرگ تره .میگم امثال من پی گردش و عشق حال نامزدین منم بلاخره کار میکنم میگه تو تا وقتی تو اون خونه ای وظیفتع هرکاری کنی 

2740

رفتار خوااهرت درست نیست ولی نگهداری از مریض کار سخت و فرسایشی هست.الان چون درگیر نیستی میگی دلسوزتری به گردنت افتاد اون وقت میفهمی چقدر سخته 

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
رفتار خوااهرت درست نیست ولی نگهداری از مریض کار سخت و فرسایشی هست.الان چون درگیر نیستی میگی دلسوزتری ...

اخه من خدمم اللان درگیرم من پیش مامانم زندگی میکنم روزی ۴ ساعت هیچ خونه خواهرم نیست  حتی بعضی حرکات و رفتارارو ننوشتم ک مبادا یکی درک نکنه گارد بگیره واقعا سخته