2737
2734

فعلا جاریم نشده ولی اصلا قابل قیاس نیستیم 

اون قد بلند واندام فوق العاده داره وصورت زنونهـ

من به شدت بیبی فیس وریزه میزه

همونیم که واس رابطه دیگران نسخه درست وعاقلانه میپیچه وگند زده تو رابطه خودش✔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده همسرتون مقایسه میکردن؟چ عکس العملت نشون میدادی

اره پوستش و ابرو ش رو یکی دو بار مادرسشوهرم گفت منمحل ندادم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2731

جاری ندارم از کل ایل و تبار خانواده ی شوهرم و خودم خوشگلترم

دماغم قد فندق لبای غنچه ابرو کمون چشای عسلی و کشیده 

قد بلند و رعنا 

به به خدا چه هنری به خرج داده جوووون جیگرموو

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ندارم هنوز  ولی قطعا اونو بیشتر تحویل میگیرن مثل همون نو که اومد به بازار...

مهم شخصیت آدما، وگرنه بله روز های اول چون تازگی داره همه دور اون هستن، ولی زمانیکه شخصیت یک فرد خوب باشه این زمانه که تعیین می‌کنه کی دوست داشتنی تره

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

دوتا نقطه کاملا متفاوتیم

هرکدوممون تو عقاید و جایگاه خودش قشنگه

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2740

دارم میشم به زودی تا چن وقت دیگه        قیافه شو دیدم خوب بود ولی مادرشوهرم اینا میگن خوشگل نیست یعنی از نظراونا معمولیه    من به نظرم ناز بود ولی درکل معمولیه خوشگل نیست 

من هم بقبه میگن خوشگلم    ولی خب مثلا اون از من قدبلندتره خیلی من قدم کوتاهه 

مهم شخصیت آدما، وگرنه بله روز های اول چون تازگی داره همه دور اون هستن، ولی زمانیکه شخصیت یک فرد خوب ...

دقیقا مامانمم همیشه همینو میگه 

ولی وقتی دورت یه عده آدم ظاهر بین باشم که به جای اینکه شخصیت طرفو بسنجن،میچسبن به اونی که زبون بازه ،این فکرا ناخودآگاه میاد تو سر آدم

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
خانواده همسر مقایسه نمیکنن یا چیزی نمیگم ک بفهمونن بهت؟

نه اگه بکنند تفرقه بین بچه ها خودشون میفته جاری من شاید دوماه یک بار بیا خونه مادر شوهرم ما حداقل هفته ای یک بار

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2706