2733
2734
آدم های زبون باز برای توی جمع خیلی عالین، من خودم هم همین مشکل شما رو دارم، برای همینم سعی میکنم خوب ...

منم همش خودمو کنار میکشم 

بیشتر بحثاشون در مورد مد و فشن و اینستا و تو چه لباس خوابی میپوشیو غیبت دیگران و اینجور چیزاس که من اصصصلا علاقه ای ندارم یا ساکتم یا خودمو به کاری مشغول میکنم

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)

نمی دونم مقایسه نمی کنم چون دلیلی برای مقایسه نیست و من بعد جاریم اومدم خانواده ی همسرم یه سیاست خوبی که دارن اینه فرق نمی ذارن که نه سیخ بسوزه و نه کباب،،بخوانم تعریف کنن از هر دو تا مون تعریف می کنن در کل خوشم میاد دنبال تفرقه نیستن جاریمم همین طور دو دستی آرامشمون رو چسبیدیم.😂😂

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همش خودمو کنار میکشم  بیشتر بحثاشون در مورد مد و فشن و اینستا و تو چه لباس خوابی میپوشیو غ ...

تجربه ثابت کرده کسایی که غیبت این و اونو میکنن خودشون بیشتر عیب دارن و به خودشون هم رحم ندارن، 😂 حالا این غیبت کردن آره درسته 

اما تو بحث فشن و لباس چیزای جدیدی میشه یاد گرفت و خوبه ، البته یه نکته مهم، لحن خیلی‌ مهمه، دیدی دوست داری یک نفر فقط حرف بزنه مهم نیست چی، فقط حرف بزنه چون لحن خوبی داره، میتونی خودتو وارد چالشی کنی و بحث دیگه ای رو باز کنی ببینی واکنش چیه، ولی لحنت رو تمرین کن، 

من خیلی دارم تو وقت های تنهایی کار میکنم

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2731
تجربه ثابت کرده کسایی که غیبت این و اونو میکنن خودشون بیشتر عیب دارن و به خودشون هم رحم ندارن، 😂 حا ...

وای دقیقا فن بیان خیلی ضعیفی دارم من باید خیلی تمرین کنم اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم همش از چهرم خجالت میکشم خجالت میکشم تو چشم طرف نگاه کنم حرف بزنم احساس میکنم الان تو دلش میگه این با این قیافه چه سخنرانی ای می‌کنه همش میترسم سوتی بدن غیبت منو بکنن🤦🏻‍♀️😢😂

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
وای دقیقا فن بیان خیلی ضعیفی دارم من باید خیلی تمرین کنم اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم همش از چهرم ...

دیدی پشت سر خیلی ها غیبت میکنن، باور کن پشت سر خودشون هم غیبت میکنن، منتها اون تو جمع ۲ نفره، خیالت راحت، پس تو فکر این چیزا نباش، نه کارت بده نه گناهی می‌کنی که خجالت بکشی، اشکال و سوتی رو همه دارن، 

موقعی که تو خونه تنهایی صحبت کن فکر کن کسی جلوت نشسته صحبت کن، با لحن های مختلف، هر روز کار کن، 

چهرت مگه چشه؟ خیلی‌ از همین چیزا که میگی من خوشگل نیستم و... خودت عیب گذاشتی رو خودت، نه کسی دیگه، 

دیدی پشت سر خیلی ها غیبت میکنن، باور کن پشت سر خودشون هم غیبت میکنن، منتها اون تو جمع ۲ نفره، خیالت ...

آره همیشه سعی میکنم تو خونه صحبت کنم لحنمو عوض کنم صداموبالا پایین کنم 😂

اعتماد به نفسم خیلی پایینه باید درستش کنم

2740
آره همیشه سعی میکنم تو خونه صحبت کنم لحنمو عوض کنم صداموبالا پایین کنم 😂 اعتماد به نفسم خیلی پایین ...

برو ورزش، شنا، ،trx، یوگا، رقص، هم محیط سالمی داره هم تو جو دوستانه قرار میگیری و اعتماد به نفست بیشتر میشه، تازه تو رشته ورزشی که هستی بعد مدتی بدنت قویتر میشه اعتماد بنفس میگیری ، هر ورزشی خیلی‌ عالیه،