2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زیارت عاشورا حق شناس آدابش خیلی خیلی سخته اما ۹۹ درصد درست انجام بدی حاجت میگیری بزن گوگل میاره

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2740
یه سوال اگه وسط چله پریود شدیم چیکار باید بکنیم؟

بستگی ب نوع چله داره اگه مثلا خواندن قرانه موردی نیست اما بعضی چله ها ک مثلا وسط نماز باید خونده بشه یا نماز داره مثه زیارت عاشورا ب روش حق شناس یا باید نایب بگیری تو ایام پریودی جان انجام بده یا قرص بخوری پریود نشی این چهل روز

خدایا شکرت♥️
حق شناس 

چقدر میگیره؟ حتما انجام میده، اگه میگن نایب انجام نده گناهش پای خودشه، چون یه جورایی حق الناسه، آخه یکی تو تلگرام می‌گفت پول داده طرف انجام نداده

خدایا شکرت♥️
مرسی پس تو پریودی میتونم قرآن بخونم خوبه ممنون 🙏🏼

فقط دستت روی آیه های قرآنی نره، یا سعی کن سوره ای که میخوای و از نت بخونی دست به کتاب قرآن نزن، التماس دعا 🙏🏻

خدایا شکرت♥️
چقدر میگیره؟ حتما انجام میده، اگه میگن نایب انجام نده گناهش پای خودشه، چون یه جورایی حق الناسه، آخه ...

۴۰۰ تومن عزیزم والا تا اونجایی که من میدونم کلی تو نوبت می مونن براش زن با خداییه

دستت فقط توی جیب خودت باشه