2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه لک چی برات نوشت؟ آبرسان؟ شوینده؟ اسمشو میگی

کرم لایه بردار باید استفاده کنی عزیزم

۲ ساعت بمونه ، بعد از فرم شوینده استفاده کنی ، بعدشم ک شستی صورتت رو با فرم شوینده ، از کرم مرطوب کننده استفاده کن ، بعد دوهفته میبینی چقدر صورتت مثل هلو شده :)

2740
کرم لایه بردار باید استفاده کنی عزیزم ۲ ساعت بمونه ، بعد از فرم شوینده استفاده کنی ، بعدشم ک شستی ص ...

باید سعیتو هم یکنی که تغذیت مناسب باشه گرمیجات نخوری و ب خودت برسی

اب در روز یاد بخور حداقل ۸ لیوان (بجز همراه غذا)

اگر هم جوش میزنی باید دکترت قرص بده، من ۸ ماه تحت نظر بودم ، قرص اکسی سایکلین داد ، ۴ ماه اول هرروز ،۴ ماه دوم یک روز درمیون میخوردم ، دیگه جوش نمیزدم تو اون دوران ...

بنظرم اول پوستتو بشناسی ببین پوستت چطوری مثلا حساسه چرب خشکه دهیدراته اس

نصف راهو رفتی بعد از محصول مراقب مخصوص پوستت استفاده کنی نه هرچیزی که برای بقیه نتیجه داده چون ممکنه برای شما عکس اون بشه

کرم لایه بردار باید استفاده کنی عزیزم ۲ ساعت بمونه ، بعد از فرم شوینده استفاده کنی ، بعدشم ک شستی ص ...

این و هم فراموش کردم بگم

بیرون میری در معرض افتاب هستی ، باید کرم ضد آفتاب خوب بزنی با کرم مرطوب کننده ترکیب کنی بزنی ب پوستت ،که هم خشک نشه هم از افتاب جلوگیری کنه

اگر در معرض افتاب باشی ،صورتت بیشتر جوش میزنه و کدر میشه...

لایه بردارفک کنم بعدازاستفاده خیلی مراقبت میخوادچون لک میاره ضدافتاب نزنی