2733
2734
عنوان

تولدمههه😍🫠

138 بازدید | 12 پست

حس خاصی ندارم وازاینکه فروردینی ام بسیار نالاحت🥺🤍

امیدوارم سال جدید توکارگاه قنادیم برای خودم کیک بپزم😍

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه⁦❤️⁩

ان شاءالله برسی ب آرزوی قشنگت🌱

داوود رقّی می‌گوید: من محضر امام صادق علیه‌السلام مشرف بودم. حضرت، آب طلب کردند و همین که آب را نوشیدند دیدم امام منقلب شد و حالت گریه پیدا کرد و دو چشم مبارکش پر از اشک شد.سپس به من فرمودند: ای داوود خدا لعنت کند قاتل حسین را.بنده‌ای نیست که آب بنوشد و حسین علیه‌السلام را یاد نموده و قاتلش را لعنت کند مگر اینکه خدا صدهزار حسنه برایش می‌نویسد و صدهزار گناه از سیئات او را پاک می‌کند و او را صد هزار درجه معنوی بالا می‌برد و با این عمل گویی او صد هزار برده را آزاد کرده و خدای متعال روز قیامت او را با دلی شاد و آرام محشور می‌کند...                                                                                                           ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                      ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                    ⁦❤️⁩ صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩
2731

منم میخام کیک پزی داشته باشم

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

مبارکه 

بذار شعر تولدت مبارکو برات بخونم 

تولد تولد تولدت مبارک 

مبارک مبارک تولدت مبارک 

بیا شمعارو فوت کن تا صد سال زنده باشی 

بقیش میگف صد و بیس ساال 

نه صد و بیس سال کمه همیشه زنده باشی 

🍪🎂 اینم کیک و شمعاش

عشق، زد ضربه بمن،  اسموونا رو دودی کردم،  نگاهم رو ب ماه،  میچکه اشکم چرا،  د،  قلبم باید بی حس شه،  این زندگی پر درده
2738
تولدت مبارک ... چرا ناراحت ؟

ممنون گلم، 

همیشه این ماه خانواده ازلحاظ مالی تحت فشاره، ازاونورم همه ناله میزنن وای چراتموم نمیشه

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
تولدت مبارک💚

ممنونم مهربون💙🌿

مبارک باشه⁦❤️⁩ ان شاءالله برسی ب آرزوی قشنگت🌱

مممنونم عزیزدلم💙💚✨

مبارکه  بذار شعر تولدت مبارکو برات بخونم  تولد تولد تولدت مبارک  مبارک مبارک تولدت ...

ممنونم مهربووون🥺💙🌿