2737
2734
عنوان

کیا پاشون میخچه یا پینه داره؟

185 بازدید | 30 پست

من پام پینه داره همیشه . ولی امروز دیدم وسطش یه میخچه هم زده چیکار باید کنم؟ ( پینه با میخچه فرق  داره . پینه ترک خوردگی ها هست که پوست ضخیم میشع و کلفت میشه و ترک میخوره و معمولا درد نداره . ولی میخچه چهرش دایره ای هست مثل جوش  و درد داره .)

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کفشم مناسبه . یه زمانی پا برهنه طناب میزدم از  اون زمان پام شروع کرد به پینه بستن . که دیگه اینکارو نکردم ولی هنوزپینه هاش هست

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2738
اول برای میخچه ات چسبشوبگیر من بچه بودم داشتم وازبین رفت وبرای پینه هات برو پدیکور

پدیکور برم  تا چند وقت در نمیاد؟؟  یا خوب میشه و دوباره درمیاد؟

من کفشم مناسبه . یه زمانی پا برهنه طناب میزدم از  اون زمان پام شروع کرد به پینه بستن . که دیگه ...

وآسه پینه هم حموم میری ده دقیقه داخل لگن آب گرم بذار وسنگ پا بکش روش چندبار این کار بکن خوب میشی

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
عجب عکس 🤢 برو داروخانه چسب میخچه بخر دوره داره باید استفاده کنی 

😂  چیکار کنم خوب با عکس باید توضیح بدما

هردو رو دارم میخچه هم ن یکی ن دوتا ن سه تا چهارتا هر چند وقتم جدید درمیاد چسب زدم قطره زدم اما بدترش کرد جا اینکه خوب بشه خیلی عمیق شده مال من

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰