2733
2734
عنوان

ریزش مو با ماینوکسیدیل

146 بازدید | 17 پست

سلام عزیزان 

مشکل هورمونی دارم تحت درمانم و کنترل شده اما حریف ریزش مو نمیشم و اغلب تارهای موم نازک شده ، همه راهی رو رفتم تا در نهایت رسیدم ب ماینوکسیدیل 😔

به دستور پزشک یه روز در میون پنج درصد میزنم ، اما ریزش موم بعد یه هفته دوبرابر شده .... حالم خیلی بده ، میشه لطفا راهنماییم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 تا بعد سه ماه چیزی میمونه دیگه 😓

ببین کلا ماینوکسیدیل همینه

اوایل که شما بزنی ریزش موهات چند برابر میشه چون موهای نازک و ضعیف میریزه و به جاش موهای ضخیم در میاد

و کاملا طبیعیه که تا ۳ ماه ریزش مو بیشتر بشه

اصلا نترس ادامه بده

و یهویی قطعش نکن

ماینوکسیدیل تا چن وقت ریزش رو احساس میکنی زیاد کرده، ولی تاثیرش رو از ماه سوم به بعد میبینی شما دخت ...

بله دخترم و یه مدت دیگه هم عروسیمه .... از لحاظ روحی روانی خیلی ب هم ریختم ...

ببین کلا ماینوکسیدیل همینه اوایل که شما بزنی ریزش موهات چند برابر میشه چون موهای نازک و ضعیف میریزه ...

ممنون عزیزم ... فقط میترسم بعد از این همه استرس و ریزش چند برابری ، تهش نتیجه نده .... من برام یه روزم زودتر قطع بشه یه روزه ، چون عروسیم تو راهه

ممنون عزیزم ... فقط میترسم بعد از این همه استرس و ریزش چند برابری ، تهش نتیجه نده .... من برام یه رو ...

ببین روزی صد تا تار مو بریزه طبیعیه

آزمایش خون دادی؟

کمبود ویتامین آهن و مشکل تیروئید نداری؟

2740
بله دخترم و یه مدت دیگه هم عروسیمه .... از لحاظ روحی روانی خیلی ب هم ریختم ...

استرس نداشته باش، استرس قاتل موعه!

ماینوکسیدیل تنها دارویی هستش که سازمان غذا و دارو آمریکا برای رفع ریزش مو تایید کرده. ممکنه از ماه بعد تاثیرش رو ببینی. معمولا موهایی هم که ضعیف و نازک شدن رو ضخیم میکنه.

فقط باید مداوم استفاده کنی و هیچوقت استفادشو قطع نکنی

ببین روزی صد تا تار مو بریزه طبیعیه آزمایش خون دادی؟ کمبود ویتامین آهن و مشکل تیروئید نداری؟

چند روز پیش آزمایش دادم ....مشکلی نداشتم...از قبل تنبلی تخمدان دارم ک الان کنترل شده ...ریزش موهام الان بعد مصرف مایندکسیدیل ۲۰۰ تا هم شده حمومم میرم کلا دیگه نمیشه شمرد

استرس نداشته باش، استرس قاتل موعه! ماینوکسیدیل تنها دارویی هستش که سازمان غذا و دارو آمریکا برای رف ...

من تنها استرس این روزام موهامه ...اصلا کابوس شده برام ، شاید احمقانه بنظر بیاد ولی نصف شب هم با این استرس از خواب میپرم چه برسه ب روزا

2706