2737
2739
نه اطلاعیه ش هست سازمان سنجش منتشر کرده هزینه اولیه یک و چهارصد ‌  طب کار و بقیش هم یک و پونصد

تکذیب شده.اونو میگن خوده دولت میده نگران نباش‌.پارسال دویست تومن بود.نمیشه امسال بشه دو تومن

💙استقلالی💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اطلاعیه ش هست سازمان سنجش منتشر کرده هزینه اولیه یک و چهارصد ‌  طب کار و بقیش هم یک و پونصد

تو سایت خود سنجش

چون استاد پاکنژاد که نمیدونم میشناسید یا نه گفتن شایعه ست کانالشون هم برا مصاحبه خیلی خوبه رایگانه تو ایتا

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2731
خب اگر احتمال قبولی میدید باید تمرین کنید ریاضی اتفاقا بیشتر تو اموزگاری موضوع هدریسه ولی در حد ضرب ...

اخه خودم ریاضیم هیچوقت خوب نبود بدم میومد ازش 

الانم اسمش میادا حالم بد میشه 

سحر هستم یک منتظر  نمره م ۱۸۰ میشه با بومی  امیدی ندارم ب قبولی

نمرت خوبه والی بقیه هم امتیاز بومی دارن دیگه تو شهرتون

من امتیاز بومی ندارم تقریبا ۱۳۰ تا ۱۴۰ میشه

شما قبول شدی.

عزیزم من دبیری شرکت کردم کتبی قبول شدم مصاحبم که عالی بود از چهارصد سیصد و بیست شدم ولی چون کتبیم جز نفرات آخر بودم به خاطر هفت از هزار نمره رد شدم

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2738
نمیشناسم اونو  والا من اطلاعیه ش تو سایت ای استخدام بود دیدم

نه تکذیب شده عزیزم 

ادرس کانالشو میدی

صدای تدریس

خیلی معروفه نمیدونم اینستا هم گمونم پیج داره

عزیزم من دبیری شرکت کردم کتبی قبول شدم مصاحبم که عالی بود از چهارصد سیصد و بیست شدم ولی چون کتبیم جز ...

آخی عزیزما چه حیف 

چقدم زحمت کشیدی تهش رد کنن ادم دچار فروپاشی میشه

2706