2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من.حساب نکردم.ولی منتظرم.بعدش برا مصاحبه ام نخوندم .شما خوندین چیزی

من انقد از مصاحبه ش میترسم 

تدریس و ایفای نقش و بحث گروهی و خب ما از کجا باید بلد باشیم مگه معلم بودیم 

2731

ان شاءالله زودتر جوابش میاد و قبول میشید

درکتون میکنم خیلی حال بدیه

فقط اگر قبول شدید حواستون به فعالیت فضای مجازیتون باشه و مخصوصا پروفایل

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2738

برام صلوات بفرستین هفته بعد کنکور دارم ♥️الهی هر چی برام میخاین خدا صد برابرشو امسال توی زندگیتون جاری کنه🌱

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
من انقد از مصاحبه ش میترسم  تدریس و ایفای نقش و بحث گروهی و خب ما از کجا باید بلد باشیم مگه مع ...

کار سختی نیست من رفتم قبلا فقط باید استرس نداشته باشید و خیلی محکم و خوشرو باشید البته باید مطالعتون هم بالا باشه تا اونجا کم نیارید 

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
تازه قبولم بشیم باز دو تومن هزینه گزینش و مصاحبه باید بدیم 

نه عزیزم شایعه بوده من پارسال کلا 230دادم

من انقد از مصاحبه ش میترسم  تدریس و ایفای نقش و بحث گروهی و خب ما از کجا باید بلد باشیم مگه مع ...

منم میترسم.باید مثل بازیگرا ایفای نقش کنی.برا دانش آموزای خیالی تدریس کتی😑😐

💙استقلالی💙
من اصلا تدریس بلد نیستم خصوصا ریاضی 

خب اگر احتمال قبولی میدید باید تمرین کنید ریاضی اتفاقا بیشتر تو اموزگاری موضوع هدریسه ولی در حد ضرب و تقسیم و کسر که حتما بلدید

2706