2737
2734

چندسالتونه؟ میشه بگین :(

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم ب فکر سن اینا نباش فقط شروع کن یه سال زحمت بکش بهترین نتیجه رو ببین تا اخر عمر 

سنم مناسب نیست ....  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2738
۱۷ سال سال اولیه که کنکور میدم انشالله

موفق باشی ولی من منظورم کنکور اولی نبود

من کلا عشق درس خوندن دارم حتی توی خواب هی امتحان می دم 

چند سالتونه؟ 

عزیزم من بعد بیست سال دارم واسه امسال می خونم تازه تغییر رشته ام دادم

ببخشید میشه بپرسم چی بود رشته اتون الن چیه؟چطوری تغییر دادین؟

من دبیرستان انسانی بودم دانشگاهم جغرافیا خوندم هواشناسی،الن بخام تجربی بخونم میشه؟چطوری باید شروع کنم،خیلی سردرگمم

سومین کاربری🙄

من بچه دومم توراهه یکم از آب و گل در بیارمشون میشینم میخونم شاید ۲۵یا ۲۶سالم بشه اونموقع🥲الان ۲۰سالمه   

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
عزیزم من بعد بیست سال دارم واسه امسال می خونم تازه تغییر رشته ام دادم

موفق باشی 

از من کوچیکتری