2737
2739
عنوان

دخترا بالا سی سال بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۶۰ درصدش برمیگرده به مسائل مالی ، البته از نظر بنده

نه چون نمیخوان مسولیت پذیر باشن

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
2731
خدا خیرت بده  جرف دل منو زدی  من خیلی از گذشته پشیمونم یک خواستگار خوب داشتم که چون به د ...

چندسالته 

پشیمانی کاری نمیکنه تا جایی که میتونی تلاشتو بکن گذشته رو جبران کن 

منم یه جاهایی اشتباهاتی داشتم ولی چه میشه کرد گذشته ها گذشته 

اتفاقا من دختر خیلی زرنگ و‌موفقی بودم و عاشق درس و تحصیل 

کاشکی درس نمیخوندم چشام به بقیه مراحل زندگی بسته بود...

بنظرم انسان موفق کسیه که  از همه جهت زندگیش رو  جلو پیش ببره

زندگی مثل قایق در حال حرکته

باید جایگاهتو بلد باشی

نه بچسبی به یه گوشه از قایق تا چشم وا کنی افتادی توی دریا😅

2738
ربطی به این موضوع نداره اصلا

من پسرایی میشناسم وضع مالی خوبی دارن ازدواج نمیکنند 

چون دوست دختر که دارن بدون مسولیت راحتن 

من دیدم که میگم 

یکی دوتا هم نیستن 

بابای من هیچی نداشت ازدواج کرد با بدختی پول اجاره خونه رو میدادن ولی چرا ازدواج کردن ؟

خیلی از قدیمی ها وضعشون همین بوده ولی ازدواجم میکردن اگه میخواستن صبر کنن همه چی داشته باشن بعد ازدواج کنند هیچ وقت نمیکردن

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
چندسالته  پشیمانی کاری نمیکنه تا جایی که میتونی تلاشتو بکن گذشته رو جبران کن  منم یه جاه ...

امسال سی میشم 

من درس خوندم ولی دوس دارم ازدواج منم 

اگه با اون ادم ازدواج میکردم خیلی موفقتر میشدم میدونی اهدافمون یکی بود خیلی خوب میشد چندبار هم خواستگاری کرد حتی یک سال بعدش هم گفت من خریت کردم خیلی ناراحتم خیلی 

شبا خواب ندارم 

دیگه هم خواستگاری نمیکنه 

نی نی سایت ببین شوهر داشتن همچین مهمم نیستا

درسته مرد یا زن خوب آدم خوشبخت میکنه اما همه متاهلها خوشبخت نیستن

به قول معروف تو الان یه غم داری شوهر کنی هزار غم داری

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2706