2733
2734
عنوان

دخترا بالا سی سال بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 53 پست
هنوز مجرده طرف؟

اره بهم گفت دیگه ازدواج نمیکنم فکرکردم الکی میگه ولی الان پنج سال گذشته ازدواج نکرده 

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
نی نی سایت ببین شوهر داشتن همچین مهمم نیستا درسته مرد یا زن خوب آدم خوشبخت میکنه اما همه متاهلها خو ...

همسر پیدا کردن مثل دوست پسر پیدا کردن آسونه 

سختیش طرز صحیح نگه داشتن اون رابطه است 

به هرحال اسون نیست تلاش میخواد 

هم متاهلی هم مجردی دردسرای خودشو داره

هیچ چیز اسون و آماده ایی وجود نداره به هرحال ما اومدیم این دنیا امتحان بشیم توی خیلی مسائل 

اگه قراره همه چی خوب و راحت باشه بهشت و جهنم جایگاهی نداشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بهم گفت دیگه ازدواج نمیکنم فکرکردم الکی میگه ولی الان پنج سال گذشته ازدواج نکرده 

باهاش در ارتباط هستی؟

اگه پشیمونی و فکر میکنی پشیمونی یه جورایی ارتباط رو برگردون 

خودش بحث باز میشه کم کم

نمیخواد مستقیم بگی 

باهاش در ارتباط هستی؟ اگه پشیمونی و فکر میکنی پشیمونی یه جورایی ارتباط رو برگردون  خودش بحث ب ...

الان دیگه نمیشه 

دو هفته پیش بهم پیام داد میشه خصوصی درخواست بدم؟

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
2731
همسر پیدا کردن مثل دوست پسر پیدا کردن آسونه  سختیش طرز صحیح نگه داشتن اون رابطه است  ...

اینم در نظر بگیر مرد و زن خوب خیلی کم شده

دیگه مثل ۱۰ یا ۱۵ سال پیش نیست 

خیلی از ازدواج ها به طلاق ختم میشن

خلاصه مجردی شرف داره به متاهلی با درد و غم...

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
اینم در نظر بگیر مرد و زن خوب خیلی کم شده دیگه مثل ۱۰ یا ۱۵ سال پیش نیست  خیلی از ازدواج ها ب ...

اره گلم یه جورایی  توقعا رفته بالا هم دختر هم پسر 

ولی نمیشه به این بهونه مجرد ماند

خدارو چی‌دیدی شاید یکی از این خوبان نصیب ماشد

بخاطر دل پاکمون

2740
اره گلم یه جورایی  توقعا رفته بالا هم دختر هم پسر  ولی نمیشه به این بهونه مجرد ماند خدار ...

آمین 😇🥰

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر