2737
2739

بزرگه دوسالشع کوچکه 8 ماهشه تا دو دقیقه هواسم نباشه گاز میگیره بچه رو جای دندوناش کبود میشه دستشویی برم با خودم بزرگه رو میبرم ولی دو دقیقه هواسم نباشه گاز میگیره بچه رو هر کاری هم میکنم نمیترسه راهکار بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ای خدا یه جوری گفتی بزرگ گفتم حالا چند سالشه یکم کرم پودر بزن.خیلی بیشتر حواست باشه.اونم بچه س فعلا درکی نداره 

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

حسودی میکنه  بهش بیشتر توجه کن و تشویقش کن ترسوندن فایده نداره توجه ات رو در حضورش به نوزادت نده دعواش نکن بخاطر اون 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

اولا که شما هم مادرشی شوهرت نباید طلبکار باشه مگه پرستاری؟خب یه عالمه کار ریخته رو سرت.دوما چیزی نشده زود خوب میشه

منم پسرم ۸ ماهشه تازه دخترم ۸ سالشه از پس خودش برمیاد وقت ندارم اصلا.دو سه بار باعث شده پسرم از تخت بیفته پایین البته رو موکت به شوهرم نگفتم حساس نشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟