2733
2734
عنوان

پسر بزرگم نوزادم رو گاز گرفت شوهرم ببینه میکشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 136 پست

همسرتون حق نداره به شما چیزی بگه اگه گفت باهاش یه جور برخورد کن دفعه اخرش باشه

مگه از قصد اجازه میدی؟بگو کدوم مادری دوست داره اینجوری بشه

بگو من رباط نیسم ادمم خیلی ناراحتی بچه بزرگو با خودت ببر سر کار یا بده مادرت نگهش داره شبا که میای بیارش خونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای خدایا بچه دو سالشه-خیلی سخته براش یکی بجای اون اومده این چه راهکاریه

اشکالی نداره من خودم سه تا بچه بزرگ کردم اون بچه کوچیک هم مگه گناه نداره من همیشه اگه بچه هام کار بدی میکردن سه تاشون پشت سرهم هستند میگفتم میدونی چقدر دردش میگیره اگه درک نمیکرد منم همون کارباخودش میکردم میگفتم ببین چقدر دردش میاد دیگه میفهمید نباید اینکاربکنه 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2738
ای خدا یه جوری گفتی بزرگ گفتم حالا چند سالشه یکم کرم پودر بزن.خیلی بیشتر حواست باشه.اونم بچه س فعلا ...

آخه به دست یه بچه ۸ ماهه کرم پودر بزنه!

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

اول این که محبت کلامی و بوسیدن و بغل کردن زیاد داشته باشید به پسر بزرگت جلوی اون کوچیکه رو خیلی ناز نکنید 

دوم تو قصه و بازی بهش بفهمونید که نباید این کار و بکنه 

یه قصه بداهه تعریف کنید راجع به پسری که داداش شده و نی نی جدید خیلی داداشش و دوست داره میخواد بزرگ بشه باهم بازی کنن داداش بزرگه باید مواظب نی نی باشه و این چیزا

آخه به دست یه بچه ۸ ماهه کرم پودر بزنه!

چیزی نمیشه که.میگه شوهرم دعوا میکنه خب

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
ای خدا یه جوری گفتی بزرگ گفتم حالا چند سالشه یکم کرم پودر بزن.خیلی بیشتر حواست باشه.اونم بچه س فعلا ...

کرمپودر به پوست بچه؟!

احمقی؟!

حامیان کودک همسری منو ریپ نزنن.مرسی چون من اعصابمو از سر راه نیاوردم.
2706