2733
2739

ظهر به شوهرم گفتم امشب بیام خونتون ی سر به مامان و بابا بزنم گفت خبرت میدم عصر پیام داد که میخایی برای فلان روز بیایی گفتم اوکی. بعدش زنگ زد گفت خواهرم ی خورده حالش خوب نبود گفتم امشب نیایی که یه وقت مسری نباشه. حالا شب که بهش زنگ زدم میبینم فامیلاشون خونشونن و مهمونی دارن (فامیل نزدیک) 

حس دست به سر کردن گرفتم 

انقد حسم بده که اصلا دلم نمیخاد برم خونشون دیگه 

حق با منه یا خیلی حساس شدم؟ 

حس بدی می‌گرفتم اما خب شاید سر زده رفتن 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم عقدم ،منو میپیچونه وفتی برای خواهرش خاستگار میاد خبر نداره من خاستگار و میفرستم که از سرم وا شه ...

آخه من از خیلی چیزای دیگشونم خبر ندارم و برام اهمیتی هم نداره 

اما این یکی ناراحتم کرد 

آخه من از خیلی چیزای دیگشونم خبر ندارم و برام اهمیتی هم نداره  اما این یکی ناراحتم کرد

اشتباه میکنی که ناراحت میشی اصلا نباید ناراحت شی زندگی خصوصیه اوناست  اصلا برات مهم نباشه منم مسائل خصوصی خانوادمو نمیگم بهش ،من اتفاقا دلم میخواد ندونم اینطوری راحت‌تری