2737
2734
عنوان

دلیل مرگ و میرِ زیاد بین ما لر ها همینه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3086 بازدید | 110 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کدوم نخوریم مریض میشیم دست خودمون نیست جگر وز رو حداقل ماهی یه بار باید بخوریم

خو گویی بقران هیتره😂😂😂

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
2731
هیچ کدوم نخوریم مریض میشیم دست خودمون نیست جگر وز رو حداقل ماهی یه بار باید بخوریم

ما خودمون هم گوشت قرمز خوریم کمتر مرغ میخوریم ولی نه در حد ده بار کباب در ماه

مثلا یه خانواده 4 نفره ایم 6تا7 کیلو در ماه گوشت قرمز میخوریم....الان که حسابی گرون شده باید یکم گمترش کنم

عزیزم قد و وزنتون رو میگی؟من اگ ۱۸ تا نون بخورم با تخم مرغ و اینا قبل از هر اتفاقی چاق میشدم چاااااق

میگه;اشک از لبخند با ارزشتره میدونی چراچون ادما لبخندو میتونن به همه هدیه بدن ولی اشک رو بخاطر کسی میریزی که عاشقشی..
2738
من خودم چرب میخورم سریع باید نوشابه بخورم وگرنه میمونه سر معده ام میمیرم ،😂

دور از جونت

ولی نوشابه قند داره، دیابت میگیری خدایی نکرده 

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.
داداش من ۷ تا نیمرو رو با یه بربری میخورم. تو چجوری ۵ تا نیمرو رو با ۱۸ تا نون خوردی؟نون خالی خوردی ...

نون بربری زود ادمو سیر میکنه ب من ک حس خفگی میده.

ولی اسی گفت نون محلی یا همون نون تیری..ی نون نازکه ک خوردنش راحته و سبکه.

ولی 18تا دیگه واقعا عجیبه

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏

چقدر بدم میاد که اینجوری هستیم نمیدونم بقیه قومیتها چجورین ولی بابا مامان من سرویسم کردن دیگه دارم رد میدم از دستشون اگه امروز کباب نکردن روز بعدش صددددرصد باید غذاشون کباب باشه بعضی اوقات روزی دوبار یا هم هرررروز برنج و کباب و اینا میخورن سنشونم زیاد نیست اما قندو چربی گرفتن هرکاری میکنم که رعایت کنن فایده نداره بخصوص بابام،خیلی نگرانشونم نمیدونم چجوری از کباب و برنج و نوشابه اینا دورشون کنم

2706