2737
2734
عنوان

مادرشوهرم همش سرزده میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 9198 بازدید | 182 پست

خواهری دوستی چیزی نداری گاهی بری خونش بمونی؟

چقد این مدل ادما رو مخن منم یکی داشتم بهش گفتم اینجوری نیا قهر کرد نمیاد دیگه

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب میاد درو باز نکن نمیشه؟

نه خونه هامون نزدیک محل کارش سرکوچمون. بیاد باز نکنیم فوری زنگ میزنه شوهرم. یا مثلا میگه ماشینتون که هست کجا رفتید. یا زنگ همسایه ها میزنه میاد پشت در ورودی

دقیقا دخترم ک تازه دنیا اومده بود تا یکماه هر روز میومد پشت سرهم دیگه افسرده شده بودم اخه سختم بود ک ...

من بعد زایمان حساس بودم ابن با آزاراش حساس ترم کرد. مادرم که فوت شد دیگه حسابی به هم ریختم. بچم سینمو نمیگرفت یه روز گفت بیا من یادت بدم چجوری نگه داری زیر سینت بخدا انقد سینمو نیشگون گرفت همینجور اشک میریختم. آخر داد زدم گفتم خدا نجاتم بده

2731
خواهری دوستی چیزی نداری گاهی بری خونش بمونی؟ چقد این مدل ادما رو مخن منم یکی داشتم بهش گفتم اینجوری ...

خواهر ندارم فقط دو تا برادر مجرد. پدر و مادرمم فوت شدن. لعنت به بی کسی 😔

من بعد زایمان حساس بودم ابن با آزاراش حساس ترم کرد. مادرم که فوت شد دیگه حسابی به هم ریختم. بچم سینم ...

وای میدونم خیلی سخته خدا رحمت کنه مادرت. من غیر مستقیم بهش گفتم ک سختمه هر روز مهمون داشته باشم . خسته شدم. گفت یعنی ب ما میگی. گفتم نه شما خونه خودتونه. یعنی حالم بهم میخورد تا در میزد. فکرش کن ایقد استرس میگرفتم و بدم میومد شیرم تلخ میشد بچم شیرمو نمیخورد او لحظه. بعدش ب شوهرم گفتن زنت وقتی ما میایم خیلی قیافش تو هم هست و ناراحته شوهرم گفت چیکار کنه پاشه جلوتون برقصه ؟افسردگی بعد زایمان داره. بچش ۱۲روز بستری بوده . اولین بار بود اینطور طرفم گرفت. مثلا مادرشوهرم میومد میخاس بچه رو مامی کنه یا لباسش عوض کنه دق میکردم. اصلا دسش میزدن میخاسم بیارم بالا. نمیدونم ای چه اخلاق بدی بود داشتم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

وقتی میاد شوهرت هس؟

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
2740

اخی خدا رحمت کنه پدرمادرتونو

خودتو اذیت نکن ازش پذیرایی نکن نهایت ی چای بزار وقت غذاهم اومد خودتو تو زحمت ننداز همونو بزار بخورین

نمیدونم فاز این ادما چیه

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
نه خونه هامون نزدیک محل کارش سرکوچمون. بیاد باز نکنیم فوری زنگ میزنه شوهرم. یا مثلا میگه ماشینتون که ...

عجب!

ب شوهرت بگو

چ رویی داره!

بنظرم ک چن بار اصلا باز نکن بگو قرص خوردم خوابیدم

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

عزیزم خدا رحمتشون کنه بگو همسرت با مادرش بگه چتد روز تو هفته کلاسی و نیاد پشت در 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

این دفعه که اومد بعد از اینکه شام دادی بهشون ظرفارو جمع کن ولی نشور . بزار بمونه تو سینک بعدم برو تو اتاق بگو امروز  خستم بچم زیاد گریه کرده میرم بخوابم . بعدم برو تو اتاق دراز بکش تا وقتی که برن هم بیرون نیا . دوبار اینطوری کنی خودشون میرن دیگه نمیان

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

اگر خواهر شوهر داری و میتونی باهاش حرف بزنی با احترام و لحن خوب بهشون بگو که با مادرشون صحبت کنن 

حداقل اگر‌میخوان بیان قبلش زنگ بزنن خبر بدن 

بگو که من دوست دارم‌ مادر بیان خونمون ولی چون شرایطم اینجوریه خیلی خوشحال میشم اگر درکم کنید و یکمی زمان بدید که حالم بهتر بشه 

مدلی که خودت بهتر میدونی اونجوری ناراحتی پیش نمیاد

به همسرت نگو چون ممکنه نتونه مدیریت کنه و تو فشار بیفته