2737
2734
عنوان

همزاااااد

454 بازدید | 45 پست

سلام دوستان میشه خواهش کنم اگر کاری انجام دادین که همزاد مذکرتون بی اثر شه به منم بگین من دارم دیونه میشم از دستش به خودکشی فکر میکنم مدام توهم میزنم وحس میکنمش خواهششش میکنم اگر ووقعا راهی هست که نتیجه دیدین بگین دعاتون میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روانشناس توصیه میکنم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

چهل روز سوره بقره پخش کن 

شب موقع خواب و صب بیداری ناس فلق ایت الکرسی بخون

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2740

همزاد مذکر🙄

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
جنی ک دردسر درست میکنه برای ادم و همزمان با اون شخص ک متولد میشه اون جن هم متولد میشه و همزادش هست

اینا از تفکرات یهود وارد تفکرات ماها شده 

اصلا چیزی به اسم همزاد وجود نداره 

جن و موکل و ...هست ولی همزاد دروغه

چهل روز سوره بقره پخش کن  شب موقع خواب و صب بیداری ناس فلق ایت الکرسی بخون

چند روزه شروع کردم ولی داره دیونم میکنه وقتی میخونم باد میپیچه تو تنم کل بدنم میلرزه گریه میکنم دائما

عزیزم اول این عبارت رو بخون 

علامه مجلسی در کتاب بحارالانوار می‌فرماید: روایت است که خداوند به ابلیس فرمود: فرزندی به آدم ندهم، جز این که مانندش به تو می‌دهم و هر آدمی شیطانی همزاد خود دارد.

ببین همزادت بچه شیطان هست ۹۰ درصد بچهای شیطان هم راه خودشو پیش گرفتن و اینکه معدود تعدادی از انها مسلمون شدن مثلا از پیامبر میپرسن شما هم همزاد شیطانی دارید میگه بعله هم بنده اونو مسلمان کرده ام 

_ هر روز ۷ بار سوره تکویر بخون

_ هر شب سوره انسان

_ هر روز ده تا آیه الکرسی چهار قل

_ هر ماه چندتا مرغ یا خروس قربونی کن کامل بده فقرا 

_ روزی که قمر در عقرب نباشه حرز امام جواد یا امام رضا یا امام سجاد ( تو مفاتیحه اولش سددت افواه الجن ....) خودت بنویس نخر خودت بنویس همرات باشه همیشه 

_ هر روز به جز پریودی بعد غذا یه قاشق سرکه با آب بخور

2706