2733
2734

شاید براتون عجیب باشه ولی من برام مهمه آدم با ایمان و از اون مذهبی مهربونا باشه😅😍

دعایی ذکری واسه همسر صالح هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر خودتون پاک وبا ایمان  باشید ان شا الله همسر پاک وبا ایمانی نصیبتون میشود 

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
2740
بینید نماز و روزه و حجاب واین هارو دارم،سعی ام هم بر این بوده که اخلاقیات رو رعایت کنم ولی خب کم و ک ...

خوب عزیز وقتی خودت اینجوری باشی خدا هم چنین آدمی رو شد راهت می‌کنه خدا به دل آدما نگاه می‌کنه و بهشون میده 

برادر منم پسر مذهبی و نماز خون و روزه بگیر بود کاملا صالح خدا هم یه دختر اینجوری نصیبش کرد اینجور چیزاش به برادرم نمی‌رسه ولی باز خوبه 

امیدوارم خدا هم نصیب شما بکنه مرد صالح 

من خودمم مجردم و دوست دارم همسرم صالح باشه حب اهل بیت تو دلش باشه خدا و بهشت و جهنم رو قبول داشته باشه و اعتقاداتش و ایمانش قوی باشه و درست 

خودمم نماز و روزه به جا میارم محجبه و چادری هستم