2737
2739
عنوان

تو هفته گذشته چه غذاهبایی درست کردید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی😁سفر بودیم

ولی برنامه این هفته ام

عدس پلو

ماهی

خورش کرفس

بز قرمه

لازانیا

دو روزشم شوهرم نیست فست فودی میخوریم با پسرم یا حاضر

شبا هم کلا صبحانه میخوریم😁

همتا اسم خـودمه♥
 من بچم پسره از مرغ و گوشت بیزارم

اها

سلامت باشید خدا حفظش کنه برات عزیزم

فعلا همش دوست دارم سالاد شیرازی بخورم فقط

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2731

من حتا یادم نمیاد دیشب شام چی بود 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
قلیه ماهی زرشک پلو دوپیازه میگو ماکارونی پلو بندری فردا هم ماهی سرخ میکنم.

پلو بندری چجوریه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
یک برش از ته چین مرغ و بادمجان خودم پز 🤪

ای خدا خیرت بده فردا درست کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بیشتراونا  ک گوشت دوست دارن پسر بوده همه اطرافیان وبیشتراونا ک شیرینی  دوست دارن دختر  ...

من بارداری هر دوتا پسرام عاشق شیرینی بودم در حدی که سر هر دو قند بارداری داشتم😀

خوراک  ناگت همبرگر نیرزاقاسمی خوراک مرغ و قارچ لوبیا پلو عدس پلو پلویوناتی مرصع پلو شو ...

پلو یونانی و پلو مکزیکی و جواهر پلو چیه

تاحالا به گوشمم نخورده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دمی گوجه درست کن هم لذیذه هم گوشت نمیخواد اش رشته چطور دوست داری؟

میخورم ولی معذرت میخوام حالت تهوع میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ماکارونی   سوپ   عدسی   تخم مرغ آب‌پز    قورمه سبزی  پلو با تن  ماهی  سيب زمینی سرخ کرده     پیتزا خودم پز

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

دمپخت با لوبیا چشم بلبلی و سبزی خورشتی

کاله جوش

سوپ بلدرچین

لخ لخ(یک نوع دمپخت ماهی برای جنوب هست)

کوکو 

یه غذای هندی اسمشو بلد نیستم.نخود پخته رو خوب له میکنیم بعد با پیاز داغ فراوان مخلوط میکنیم.رب رو از قبل تو پیاز سرخ میکنیم بعد نخودا رو اضافه میکنیمادویه هم بسته به ذائقه اضافه میشه. دوپیازه قارچ هم میشه کنارش خوب میشه

پلو شوشتری

خورشت گوشت

گوجه بادمجون

پاکورا

آش نخود 

کله پاچه

دلمه

.

.

.

2706