2737
2734
عنوان

تو هفته گذشته چه غذاهبایی درست کردید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 56 پست
بچت پسر 

نه میگم همه غذاها گوشت میخاد

نمیدونم چیه بچم تازه ۷ هفتم

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بابا تو یه پیج اینستا تو یه سایت داخلی برو ببین چقد دستور غذایی های خوشمزه داریم

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
 من بچم پسره از مرغ و گوشت بیزارم

بیشتراونا  ک گوشت دوست دارن پسر بوده همه اطرافیان وبیشتراونا ک شیرینی  دوست دارن دختر 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
چیکن اسراکانوف راحته پاستا آلفردو راحته سینه مرغ هم همینطوری من سرخ میکنم رب انار میزنم بهش با برن ...

دوتا اولی تاحالا درست نکردم تو نت دستور خوب پیدا میشه؟

مرغ و رب انارو توضیح میدی لطفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
خوراک  ناگت همبرگر نیرزاقاسمی خوراک مرغ و قارچ لوبیا پلو عدس پلو پلویوناتی مرصع پلو شو ...

جداهر پلو چیه

خواهشا لایک نکنید استارتران عزیز به منظور اینکه پستمو خوندید .با تشکر🤝
2740
قرمه سبزی استانبولی لوبیا پلو عدسی فروجاو املت کتلت فلافل کوکو  کباب تابه ای اش رشته ...

فروجاو و دوینه چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کشک وبادمجون ماکارونی کتلت الویه مرغ ماهی عدسی سوپ  اینجور چیزا فرداهم قسمت شه میخوام ...

پیتزاهام خوب درنمیاد

از شما خوب میشه چجوری درست میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706