2733
2734

من سال ۹۱ ازدواج کردم و اون موقع ۵۰۰ تا سکه مهریم بود تو این سالها درسته خونه دار بودم اما کلی زن بساز و قانعی بودم چند سال بعد وقتی زمین رو خریدیم شوهرم گفت مهریه آت انگار دینه به گردن من لطفا بیا زمین به نام تو باشه و مهریه آت رو ببخش اون موقع پول زمین نصف قیمت مهریه من میشد شایدم کمتر اما وقتی صاحب محضر گفت زمین ارزشش کمتره گفت من خونه می‌سازم روش و اونوقت دو دنگ بابت ساخت به من برگردونه 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بعد اون هر چی زمین و خونه خرید زد به اسم بچه هام برا آینده شون غیر خونه ای که ارثیه بهش رسید حالا با هم به اختلاف جزیی خوردیم و من بهش گفتم که از خونه من برو بیرون بعد از اون به شدت رفتارش بد شد و گفت خونوادم راست گفتن که نباید چیزی به نام زن باشه

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

سر یه جریانی که میخواست ماشین دو میلیاردی رو به نام خانوادش بزنه شرط گذاشت که باید بیای دو دنگ که قرار گذاشتیم رو بزنی به نامم تا من ماشین رو به نام تو بخرم من رفتم وکالت دو دنگ این خونه رو که شش هفت میلیارد میاررزه به نامش کردم 

حالا به شدت ناراحتم همش احساس غصه میکنم البته اون میگه من به خاطر اینکه طلاق بگیری بری من دو دنگ خونه رو گرفتم و دوباره امضا می‌کنم تهعد میدم بعد چند سال اگه از نظر من زن خوبی بودی همشو بهت برگردونم 

2740
بعد اون هر چی زمین و خونه خرید زد به اسم بچه هام برا آینده شون غیر خونه ای که ارثیه بهش رسید حالا با ...

اشتباه کردی حس نا امنی بهش دادی

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
اشتباه کردی حس نا امنی بهش دادی

الان به نظرتون چکار کنم البته خودم ماشین دارم که مال خودمه اگه اون میخواست ماشینشو به نام خانوادش بزنه خیلی غرورم جلو خانوادش خورد میشد البته الآنم شرط کردم کسی از جریان وکالت‌نامه مطلع نباشه 

همه چی ی جوری پیچیده اس  یا من متوجه نمیشم 😐

چیو دقیقا متوجه نمیشی گلم 

2706