2737
2739
عنوان

لطفا بیاید در مورد موضوعی که بحث تو زندگیم پیش آورده صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 19 پست
الان تو به عنوان مهریه کلا چیزی گرفتی آخرش؟؟

شش دنگ خونه به نامم بود مجبورم کرد دو‌دنگ‌برگردونم‌

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
چیو دقیقا متوجه نمیشی گلم 

الان شما در ازای بخشیدن مهریه خونه به نامت شده 

که شما دو دونگ خونه رو به نام همسرت کردی !؟ این تا اینجا 

از طرفی گفتین هر چی خونه و ماشین خرید به نام بچه ها شده 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان شما در ازای بخشیدن مهریه خونه به نامت شده  که شما دو دونگ خونه رو به نام همسرت کردی !؟ ای ...

بله دقیقا 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
بله دقیقا 

اول اینکه ای کاش اون حرفو نمیزدی .

بعدم بخشیدن مهریه واقعا اشتباه بود ،چون شما که میگی بچه ها چیزی به نامشون هست خب این خوبه 

کاش مهریه ات سرجاش میموند .خیلی شنیدم داستان زنایی که مهریه بخشیدن ،عزیزم مردها متاسفانه بعد از بخشیدن مهریه رفتارشون کاملا تغییر می‌کنه 

همسرتون خیلی باهوشه

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2731

حرفی که زدی خوب نبود به غرور زن برمیخوره چه برسه به مردها .البته همون مهریه ات سرجاش بود بهتر بود حالا همه اینها نموم شده رفت سعی کن اعتمادش دوباره بدست بیاری دیگه هم از این حرفها نزن زندگی مشترک وبچه های که داری ارزشش بیشتر از ارزش میلیاردیه